مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 224235 -تاریخ انتشار : یکشنبه 24 دی 1396 -ساعت : 18:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کلیات طرح اصلاح موادی از قانون بودجه تصویب شد/تهیه گزارش مقابله با گرانی در کمیسیون

سلیمی در تشریح نشست امروز کمیسیون شوراها:

کلیات طرح اصلاح موادی از قانون بودجه تصویب شد/تهیه گزارش مقابله با گرانی در کمیسیون

مازندمجلس: سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس گفت: طرح اصلاح موادی از قانون برنامه و بودجه پس از بحث و تبادل نظر به تصویب کمیسیون رسید.
مازندمجلس:اصغر سلیمی نماینده مردم سمیرم و سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست عصر امروز کمیسیون متبوعش، اظهار داشت: کمیسیون اصلی بررسی طرح اصلاح موادی از قانون برنامه و بودجه، کمیسیون برنامه و بودجه بود که کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور به عنوان کمیسیون فرعی آن را بررسی کرد.

وی افزود: پس از بررسی‌ها، بحث و تبادل نظر، کلیات طرح مذکور به تصویب کمیسیون رسید.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در توضیح دیگر جزئیات نشست مزبور، عنوان کرد: همچنین یکی از اعضای کمیسیون گزارشی از مشکلات مختلف کشور از جمله مقابله با گرانی، مفاسد اقتصادی و سایر مشکلات کشور ارائه کرد که در روزهای اخیر باعث شده بود برخی اعتراضات در کشور صورت گیرد و ضد انقلاب از آنها به نفع اهداف خود سوءاستفاده کند.

سلیمی در خاتمه اعلام کرد که در نهایت این گزارش ها تجمیع شده و بعد از ارائه به هیأت رئیسه در صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرائت خواهد شد.


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کمیسیون - شوراها - داخلی - سلیمی - بودجه - اسلامی - شورای - برنامه - ارائه - مشکلات - عنوان - سخنگوی - بررسی - گزارش - کلیات - امروز - تشریح - اصلاح - موادی - مقابله - تصویب - قانون - گرانی -

مطالب مرتبط با : کلیات طرح اصلاح موادی از قانون بودجه تصویب شد/تهیه گزارش مقابله با گرانی در کمیسیون
نظر شما در مورد : کلیات طرح اصلاح موادی از قانون بودجه تصویب شد/تهیه گزارش مقابله با گرانی در کمیسیون

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها