تصویب بودجه 70 هزار میلیارد ریالی کمیته امداد و سازمان بهزیستی در مجلس

تاریخ انتشار : پنج شنبه 12 بهمن 1396 - ساعت : 17:09

کد مطلب: 227819 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس خبر داد

تصویب بودجه 70 هزار میلیارد ریالی کمیته امداد و سازمان بهزیستی در مجلس

مازندمجلس: نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس از تصویب بودجه 70 هزار میلیارد ریالی برای نهادهایی همچون کمیته امداد و سازمان بهزیستی خبر داد و گفت: این اقدام کار بسیار مهم و قابل توجهی بود که انجام شد.

مازندمجلس:به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، امیر خجسته ظهر امروز در دیدار با رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در دفتر نماینده ولی فقیه در استان همدان ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر اظهار کرد: در حال حاضر تحول خوبی در کمیته امداد امام خمینی(ره) ایجاد شده است.

وی گفت: مجموعه کمیته امداد به دور از هر جریان سیاسی، زیر چتر ولایت قرار گرفته است و هدف اصلی آن کمک به اقشار بی‌بضاعت جامعه است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیان اینکه خدمات کمیته امداد در توجه به مددجویان و اکرام و اطعام این افراد در جامعه به نحو احسن انجام می‌شود، افزود: تصویب بودجه 70 هزار میلیارد ریالی برای نهادهایی همچون کمیته امداد و سازمان بهزیستی در مجلس کار بسیار مهم و قابل توجهی بود که خوشبختانه انجام شد.

وی گفت: اولویت فعالیت‌ها و اقدامات مجلس در توجه به افراد بی‌بضاعت شایان توجه بوده و اقداماتی برای اقشار آسیب‌پذیر جامعه به نحو مطلوب در حال انجام است.

خجسته خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی ایجاد خودباوری و خودکفایی برای خانوارها و مددجویان زیرپوشش کمیته امداد ایجاد شده به طوری که این روحیه خودباوری در سال‌های گذشته در بین این خانواده ها بسیار کمرنگ بود.

ج/2346


منبع : فارس

برچسب ها : #امداد #کمیته #همدان #ایجاد #نماینده #جامعه #بی‌بضاعت #اقشار #مددجویان #خودباوری #بسیار #افراد #بهزیستی #تصویب #فامنین #بودجه #میلیارد #خجسته #ریالی #خمینی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تصویب بودجه 70 هزار میلیارد ریالی کمیته امداد و سازمان بهزیستی در مجلس


X https://sport45.site/