تاریخ انتشار : جمعه 13 بهمن 1396 - ساعت : 03:36

کد مطلب: 227878 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رحمانی فضلی در جمع خبرنگاران:

گزارش اهمال و بی توجهی در بارندگی اخیر را به رئیس جمهور می دهیم

مازندمجلس: وزیر کشور گفت: اگر اهمال و بی توجهی هم در جریان بارش برف شده با گزارشی که به رییس جمهور می دهیم، برخورد خواهیم کرد.

مازندمجلس:به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور عصر امروز در حاشیه نشست هم اندیشی با فعالان اقتصادی در جمع خبرنگاران درباره بارندگی های اخیر و مشکلات ناشی از آن اظهار داشت: روز چهارشنبه هفته گذشته، ستاد مدیریت بحران، به همه دستگاه ها اعلام کرد و از رادیو و تلویزیون هم اعلام عمومی شد که طی روزهای آینده، جبهه پر نفوذی به کشور ورود می کند. در ۱۹ استان بارندگی داشتیم. بیشترین مشکلات را در استان تهران و تا حدودی در حوزه قزوین داشتیم و خوشبختانه هیچگونه آسیب جانی نداشتیم.

وی افزود: ستاد بحران بیش از ۸ هزار نفر را اسکان داد؛ ۲۵۰۰ اتومبیل را که در برف گیر کرده بودند را نجات داد و به بیش از ۱۰ هزار نفر تغذیه رساند. همه راهداری ها در خدمت مردم بودند. در حوزه قزوین، در برفروبی و انسداد جاده ها با کندی مواجه بودیم.

رحمانی فضلی تصریح کرد: بخشی از دلیل این مساله به صاحبان اتومبیل ها بازمی گردد؛ ما وقتی تذکر می دهیم که زنجیر چرخ بسته شود و با امکانات کامل در ایام برفی تردد شود، متاسفانه رعایت نمی شود.

وی ادامه داد: قطعا مسئولین دستگاه های مربوطه باید پاسخگو باشند. رییس جمهور به من مسئولیت داد با حضور وزرا و روسای دستگاه های اجرایی و با نظر استانداران، بتوانیم دلیل این مشکلی که ایجاد شده بود را حل کنیم؛ اگر اهمال و بی توجهی هم شده با گزارشی که به رییس جمهور می دهیم، برخورد خواهیم کرد.

رحمانی فضلی اظهار داشت: مردم باید همکاری مناسبی داشته باشند. روزانه از راه های مختلف، ۵۰۰ هزار اتومبیل وارد تهران می شوند؛ یقینا با بستن جاده ها، کنترل سخت می شود.

وزیر کشور گفت: در روزهای بارندگی که رحمت الهی بود، مردم با نشاط بودند؛ این به معنی این نیست که به کمبودها و مشکلات توجه نکنیم.


منبع : مهر

برچسب ها : #رحمانی #بارندگی #مشکلات #دستگاه #اتومبیل #جمهور #قزوین #استان #باشند #داشتیم #تهران #روزهای #بحران #گزارش #خبرنگاران #اهمال #توجهی #اظهار #اعلام

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : گزارش اهمال و بی توجهی در بارندگی اخیر را به رئیس جمهور می دهیم


X https://sport45.site/