باید مطالبات مردم را بر اساس واقعیت‌ها تنظیم کنیم

تاریخ انتشار : جمعه 13 بهمن 1396 - ساعت : 13:15

کد مطلب: 227960 چاپ به اشتراگ گذاشتن

باید مطالبات مردم را بر اساس واقعیت‌ها تنظیم کنیم

مازندمجلس: عضو فراکسیون امید مجلس گفت: همواره رفاه به همراه ملاحظه واقعیت‌ها اقتصادی و اجتماعی مد نظر ما است چرا که ما باید مطالبات را بر اساس واقعیت‌ها تنظیم کنیم.

مازندمجلس: حجت‌الاسلام احمد مازنی نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به آخرین نشست فراکسیون امید درباره لایحه بودجه سال 96 گفت:در آن جلسه نظرات و پیشنهادات مطرح شد و نظر شخصی من به عنوان یک شهروند و نماینده این است که ما باید برای حل مشکلات کشور نگاه علمی داشته باشیم و اگر صاحب نظران حوزه اقتصاد و کارشناسان علوم اجتماعی جمع‌بندی شان بر روی نسخه واحدی برای حل مشکلات اقتصادی کشور باشد،‌ باید صادقانه آن نسخه را با مردم در میان بگذاریم و مماشات نکنیم و یا بر اساس موج‌ها و اقتضائات روز و شرایط خاصی که برای هر گروه و جمعی ممکن است در زمان‌هایی پیش بیاید، تصمیم نگیریم.

عضو فراکسیون امید مجلس ادامه داد: اگر کارشناسان نظرشان این باشد که چاره حل مشکل اقتصاد، افزایش قیمت است با در نظر گرفتن میزان ریسک اجتماعی که دارد با نظر جامعه شناسان، ما باید آن را با مردم در میان بگذاریم.

مازنی بر همین اساس اضافه کرد: زمانی ما تصمیمی می‌گیریم و می‌گوییم اکنون مردم از این تصمیم خوششان می‌آید و در شرایط فعلی و از آن راضی هستند، اما همین مردم ممکن است چند سال بعد نسبت به تصمیمی که ما بر اساس ملاحظه سبد رای خودمان اتخاذ کردیم معترض شوند و به جای اینکه در معرض سلام و صلوات و قدرشناسی مردم باشیم همین مردم و نسل بعدشان ما را نفرین و لعن خواهند کرد.

«حرف بنده این است که تصمیمات علمی و کارشناسی را باید به صورت واحد ارائه داد. بنده از اقتصاددانان تقاضا کردم که حرف‌های متعدد و پراکنده نزنید؛ نظراتتان را یکی کنید و یک نسخه واحد به ما بدهید، میزان ریسک آن را هم بیان کنید تا ما صادقانه به مردم بگوییم. هر نظری می‌خواهید داشته باشید اما راه حل مشکل شما بر اساس بررسی‌های کارشناسی این است و ما بر این اساس به لایحه بودجه 97 رای می‌دهیم».

نماینده مردم تهران در بخش دیگری از سخنانش عنوان کرد: این نظر شخصی بنده است اما باید این نظر به تضارب گذاشته شود ولی بنده این را در فراکسیون مطرح کردم و با کارشناسان اقتصادی زیادی، صحبت کردم.

مازنی با اشاره به اینکه ما بر اساس جمع‌بندی کارشناسان و توجه به ریسک اجتماعی تصمیم می‌گیریم، گفت: ما در فراکسیون امید برای لایحه بودجه 97 کل کشور موضع واحدی خواهیم داشت آنهم با رویکرد امید آرامش و رونق اقتصادی و همچنین با در نظر گرفتن  مصلحت و رفاه مردم.

وی در خاتمه تصریح کرد: همواره رفاه به همراه ملاحظه واقعیت‌ها اقتصادی و اجتماعی مد نظر ما است چرا که ما باید مطالبات را بر اساس واقعیت‌ها تنظیم کنیم.


منبع : فارس

برچسب ها : #فراکسیون #اقتصادی #مازنی #کارشناسان #اجتماعی #تصمیم #بودجه #لایحه #واقعیت‌ها #نماینده #اینکه #کارشناسی #بگذاریم #صادقانه #شرایط #می‌گیریم #میزان #ملاحظه #تصمیمی #اقتصاد #تهران #تنظیم #مطالبات #گفت‌وگو #اشاره #عنوان #جمع‌بندی #باشیم #مشکلات #واحدی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : باید مطالبات مردم را بر اساس واقعیت‌ها تنظیم کنیم


X https://sport45.site/