آغاز ششمین روز بررسی بودجه 97 در مجلس

تاریخ انتشار : دوشنبه 23 بهمن 1396 - ساعت : 15:32

کد مطلب: 228288 چاپ به اشتراگ گذاشتن

آغاز ششمین روز بررسی بودجه 97 در مجلس

مازندمجلس: ششمین روز و نهمین جلسه بررسی بودجه سال 97 کل کشور در مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش در بعدازظهر دوشنبه آغاز شد.

مازندمجلس: جلسه علنی مجلس شورای اسلامی برای بررسی بودجه سال 97 کل کشور دقایقی پیش به ریاست علی لاریجانی رییس مجلس و با حضور 200 نماینده آغاز شد.
خانه ملتی ها در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی به ادامه بررسی بخش درآمدی بودجه 97 کل کشور می پردازند.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی تاکنون تا تبصره 11 بخش درآمدی بودجه 97 کل کشور را بررسی و تصویب کرده اند.
بر اساس این گزارش، بررسی لایحه بودجه سال 97 کل کشور یکشنبه هشتم بهمن ماه در مجلس آغاز شد اما مجلسی ها در آن جلسه با کلیات بودجه 9 مخالفت کردند.
این گزارش برای اصلاح به کمیسیون تلفیق بازگشت و پس از اصلاحات در این کمیسیون، کلیات آن بار دیگر در جلسه چهارشنبه 11 بهمن بررسی شد و نمایندگان مجلس با 182رای موافق،73 رای مخالف و 6 رای ممتنع از مجموع 262 نماینده حاضر با کلیات آن موافقت کردند.
خانه ملتی ها تا روز سه شنبه هفته گذشته برای بررسی بودجه 97 جلسات علنی داشتند، اما علی لاریجانی رییس مجلس در روز سه شنبه 17 بهمن ماه و هنگام بررسی تبصره های بودجه اعلام کرد: نیاز است کمیسیون تلفیق مجلس برای بررسی موارد چالشی از سه شنبه 17 بهمن تا دوشنبه 23 بهمن ماه تشکیل جلسه دهد و برخی موارد را بررسی کند.
در طول این مدت، جلسات علنی مجلس تعطیل و جلسات کمیسیون تلفیق مجلس تشکیل می شد.
بر اساس تصمیم هیات رییسه مجلس بنا شد بررسی بودجه 97 دوباره از امروز دوشنبه در دو یا سه نوبت کاری در مجلس شورای اسلامی آغاز شود.


برچسب ها : #مجلس #بودجه-مجلس شورای اسلامی #بودجه 97 #دولت دوازدهم #مازندمجلس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آغاز ششمین روز بررسی بودجه 97 در مجلس


X https://sport45.site/