تاریخ انتشار : شنبه 28 بهمن 1396 - ساعت : 08:34

کد مطلب: 228633 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مراسم استقبال رسمی مقامات عالی رتبه هندوستان از روحانی برگزار شد

مازندمجلس: رئیس جمهور کشور به طور رسمی در کاخ ریاست جمهوری این هندوستان، از سوی رئیس جمهور و نخست وزیر این کشور مورد استقبال قرار گرفت.

مازندمجلس: حجت الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهور کشور امروز و در آغاز مرحله دوم سفر خود به هندوستان، به طور رسمی در کاخ ریاست جمهوری این کشور، از سوی رئیس جمهور و نخست وزیر هندوستان مورد استقبال قرار گرفت.  
در مراسم استقبال رسمی از حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی، پس از نواخته شدن سرود ملی ایران و هندوستان، رؤسای جمهور دو کشور از یگان تشریفات «سان» دیدند.
در جریان این مراسم به افتخار حضور رئیس جمهور و هیأت همراه ۲۱ گلوله توپ شلیک شد و رؤسای جمهوری ایران و هندوستان، هیأت‌های عالی‌رتبه مقامات همراه را به یکدیگر معرفی کردند.
روحانی در پاسخ به پرسشی درباره روابط ایران هندوستان گفت: اگر ما بتوانیم در این سفر به نقطه ای از روابط عالی برسیم که اجداد ما در ایران و هندوستان داشتند، کار بزرگی کرده ایم.
مذاکرات رسمی و ملاقات رئیس جمهور و نخست وزیر هند و هیأت‌های عالی‌رتبه دو کشور قرار است در کاخ حیدرآباد نخست وزیر این کشور برگزار شود.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #هندوستان #جمهور #روحانی #مراسم #استقبال #هیأت‌های #عالی‌رتبه #همراه #روابط #الاسلام #مقامات #برگزار #جمهوری #رؤسای

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مراسم استقبال رسمی مقامات عالی رتبه هندوستان از روحانی برگزار شد


X https://sport45.site/