تاریخ انتشار : سه شنبه 01 اسفند 1396 - ساعت : 07:46

کد مطلب: 229350 چاپ به اشتراگ گذاشتن

احمدی نژاد نمی خواست به همه یارانه بدهد

مازندمجلس: محمود بهمنی گفت: احمدی نژاد نمی خواست به همه ایرانی ها یارانه بدهد.

مازندمجلس:  محمود بهمنی ، رییس کل سابق بانک مرکزی در گفتگو با خبرآنلاین، با اعلام این مطلب افزود:امروز همه منتقد طرح هدفمندی یارانه ها شده اند اما اگر کمی به عقب برگردید می بینید چطور در آن سال ها همه کشور بسیج شده بودند که این طرح اجرایی شود. همه می پرسیدند چرا طرح هدفمندی یارانه ها را اجرایی نمی کنید ،در مجلس دائم به دولت تذکر می دادند. حالا همه بسیج شدند که چرا اجرا کردید.
به گزارش نامه نیوز وی در پاسخ به این سوال که آیا شیوه اجرا نادرست بود یا خیر، گفت: شاید شیوه اجرا خوب نبود.
او در پاسخ به این سئوال که چرا به همه مردم ، به این شیوه یارانه پرداخت شد که راه اصلاح دشوار باشد، توضیح داد: من یک چیزی می گویم . مگه مجلس تصویب نکرده که پرداخت نقدی یارانه ها قطع شود. چرا دولت این کار را نمی کند؟ برای اینکه نمی خواهد مردم از دستش ناراحت شوند.
وی اضافه کرد: در ضمن همان سال ها آقای احمدی نژاد هم گفت به همه یارانه نقدی ندهید؛ اما از نظر حقوقی گفتند پول نفت متعلق به همه مردم است و حق نداری از این بگیری و به دیگری پرداخت کنی.  
وی در توضیح این مطلب افزود: حقوقدان ها  می گفتند همه ملت باید از این پول نفع ببرند و نمی شود قانونی وضع کنی تا برخی از این پول محروم بمانند.تنها در صورتی می شود به کسی پول نداد که خودش رضایت دهد.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #یارانه #پرداخت #توضیح #مجلس #گفتند #اجرایی #افزود #هدفمندی #احمدی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : احمدی نژاد نمی خواست به همه یارانه بدهد


X https://sport45.site/