تاریخ انتشار : چهار شنبه 02 اسفند 1396 - ساعت : 12:54

کد مطلب: 229596 چاپ به اشتراگ گذاشتن

وزیر ارتباطات از پیگیری تقویت پیام‌رسان‌های داخلی خبر داد/ طرح 500 میلیاردی برای حمایت از کسب و کارهای نوپا

مازندمجلس: وزیر ارتباطات از تدوین پیش نویس اعتبار ۵۰۰ میلیاردی برای حمایت از کسب و کارهای نوپا خبر داد.

مازندمجلس: محمّدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات، امروز(چهارشنبه 2 اسفند) در حاشیه جلسه هیأت دولت و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی در مورد آخرین وضعیت تقویت پیام‌رسان‌های داخلی، با اشاره به مصوبات شورای عالی فضای مجازی از جلسه 36 تا 40 اظهار داشت: تکالیفی برای دستگاهی مختلف برای تقویت پیام‌رسان‌های داخلی تصویب شده بود که در مورد بخش‌های مربوط به وزارت ارتباطات به طور مرتب با مدیران پیام‌رسان‌های داخلی جلسه داریم  و به نظر می‌رسد آن بندهایی که مربوط به این وزارت‌خانه بوده به نحو قابل قبولی انجام شده است.
وی ادامه داد: در مورد سایر دستگاه‌ها، در هفته گذشته مکاتباتی را با دستگاه‌های مختلف به خصوص با وزارت ارشاد، آموزش و پرورش، صدا و سیما و دادستان داشته‌ایم که بندهایی که مربوط به آنها بوده را پیگیری کرده‌ایم.
وزیر ارتباطات با بیان اینکه از لحاظ مسائل فنی و سخت افزاری و نرم افزاری اقدامات خوبی در ارتباط با این پیام‌رسان‌ها انجام شده اظهار داشت: به نظر می‌رسد که نسبت به چند ماه گذشته وضعیتشان به شکل قابل قبول بهبود یافته است. امیدواریم سریع تر زیرساخت های لازم فراهم شود که آن‌ها بتوانند رشد قابل قبولی داشته باشند.
آذری جهرمی از تدوین پیش نویس اعتبار 500 میلیاردی برای حمایت از کسب و کارهای نوپا خبر داد و در مورد پیامک‌های ارسالی برای تلفن‌های همراه اظهار داشت: این پیامک‌ها، مزاحم و آزاردهنده است و برای ما هم می‌آید. یک سری از این پیامک های مزاحم ابزار تبلیغاتی هستند زیرا بیلبورد شهری و تبلیغات صداوسیما گران است.
وی بازار تبلیغات را 3000 میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: بخشی از بانک اطلاعاتی که در اختیار پیامک های مزاحم است از ناحیه اپراتورها بوده که در این زمینه، به آنها تذکر داده ایم.


منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #ارتباطات #پیام‌رسان‌های #داخلی #مزاحم #مربوط #تقویت #اظهار #قبولی #گذشته #پیامک #کسب و کار #تبلیغات #بندهایی #افزاری #مختلف #میلیاردی #پیگیری #حمایت #کارهای #وزارت #جهرمی #می‌رسد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : وزیر ارتباطات از پیگیری تقویت پیام‌رسان‌های داخلی خبر داد/ طرح 500 میلیاردی برای حمایت از کسب و کارهای نوپا


X https://sport45.site/