تاریخ انتشار : شنبه 05 اسفند 1396 - ساعت : 10:59

کد مطلب: 230078 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پیشنهاد سردار کوثری به وزیر خارجه عربستان/ در یک نظرسنجی بین‎المللی محبوبیت ایران و حکومت آل سعود را قیاس کنید

مازندمجلس: جانشین قرارگاه ثارالله سپاه با اشاره به صحبت‌های روز گذشته وزیر خارجه رژیم سعودی گفت: اولین پیشنهاد ما به «الجبیر» این است که در یک نظرسنجی بین‌المللی، محبوبیت جمهوری اسلامی ایران را با محبوبیت حکومت قبیله‌ای آل‌سعود، قیاس کند.

مازندمجلس: سردار «اسماعیل کوثری» با اشاره به صحبت‌های روز گذشته «عادل الجبیر» وزیر خارجه رژیم سعودی در اندیشکده اگمونت بروکسل که گفته بود «ایران تنها خطر و بزرگ‌ترین خطر، نه تنها در منطقه، که در همه جهان است»، اظهار کرد: اولین پیشنهاد ما به «الجبیر» این است که در یک نظرسنجی بین‌المللی، محبوبیت جمهوری اسلامی ایران را با محبوبیت حکومت قبیله‌ای آل‌سعود، قیاس کند.
وی افزود: مسئولان بی‌کفایت حکومت آل‌سعود که نه توان حفظ و اداره مردم خود را دارند و نه می‌توانند در عرصه بین‌المللی برای خود «محبوبیت» تولید کنند، مدام سعی می‌کنند با بکارگیری نام «ایران» به عنوان یک خطر بالقوه، خودشان را پشت سر نام جمهوری اسلامی ایران پنهان کنند.
جانشین قرارگاه ثارالله سپاه گفت: هیئت حاکمه کنونی سعودی که پول‌های هِنگفت و کلانی را از جیب ملت مسلمان عربستان به مقامات آمریکا و رژیم صهیونیستی پرداخت کرده، برای چند صباحی حضور بیشتر بر مسند قدرت، حاضر است هر دروغی را بگوید و هر جنایتی را انجام دهد.
سردار کوثری در پایان با بیان اینکه حاکمان عربستان سعودی که به صورت موروثی یک جایگاه غصبی به دست آورده‌اند، به اندازه یک آدم معمولی هم عرضه ندارند، خاطرنشان کرد: همه مسائل و اقدامات جمهوری اسلامی ایران برای جهانیان آشکار است و همگان شاهد و ناظر راستی و صداقت ما در رفتارهای‌مان هستند.

منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #محبوبیت #سعودی #جمهوری #اسلامی #سردار #حکومت #کوثری #عربستان #نظرسنجی #آل‌سعود #خارجه #بین‌المللی #پیشنهاد #الجبیر

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پیشنهاد سردار کوثری به وزیر خارجه عربستان/ در یک نظرسنجی بین‎المللی محبوبیت ایران و حکومت آل سعود را قیاس کنید