شورای نگهبان تا پایان سال، پرونده «رجل سیاسی» را می‌بندد؟

تاریخ انتشار : شنبه 05 اسفند 1396 - ساعت : 13:38

کد مطلب: 230109 چاپ به اشتراگ گذاشتن

شورای نگهبان تا پایان سال، پرونده «رجل سیاسی» را می‌بندد؟

مازندمجلس: سخنگوی شورای نگهبان، از بررسی غیررسمی مصوبه مجلس در لایحه بودجه ۱۳۹۷ کل کشور، تا تبصره ۵ لایحه بودجه خبر داد.

مازندمجلس: عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به بررسی غیر رسمی لایحه بودجه ۱۳۹۷ کل کشور در جلسات شورای نگهبان طی یک هفته اخیر، اظهارداشت: تاکنون شورا تا اواسط تبصره ۵ لایحه بودجه را رسیدگی کرده که به طور معمول ایراداتی هم نسبت به بودجه گرفته شده است.
وی افزود: با توجه به اینکه تاکنون بررسی بودجه در شورای نگهبان به صورت غیررسمی صورت گرفته، منتظریم تا گزارش مجلس از مصوبه بودجه ۹۷ به صورت رسمی به شورا برسد تا ضمن بررسی بخش های باقی مانده نظرمان را به طور رسمی اعلام کنیم.
سخنگوی شورای نگهبان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بررسی بودجه در روز پنج شنبه هفته گذشته در مجلس به پایان رسیده، هنوز گزارش آن به طور رسمی به شورای نگهبان نرسیده است.
کدخدایی همچنین درباره سرانجام بررسی جزء ۵ بند ۱۰ سیاست های کلی انتخابات در موضوع رجل سیاسی-مذهبی و مدیر و مدبر به عنوان شاخص نامزدهای ریاست جمهوری، گفت: علاوه بر آنچه که به طور اجمالی به آن رسیده ایم و اعلام هم شده است، مشغول جمع بندی شرایط احراز عنوان رجل سیاسی-مذهبی هستیم و تلاشمان این است که تا آخر سال پرونده این مسئله را تمام کنیم.


منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #شورای #بودجه #نگهبان #بررسی #گزارش #سیاسی #اینکه #رسیده #عنوان #مذهبی #اعلام #لایحه #پرونده #پایان #کدخدایی #سخنگوی #تاکنون #گرفته

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : شورای نگهبان تا پایان سال، پرونده «رجل سیاسی» را می‌بندد؟


X https://sport45.site/