تاریخ انتشار : یکشنبه 06 اسفند 1396 - ساعت : 15:00

کد مطلب: 230296 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سردار کوثری: با عاملان شهادت مأموران در اغتشاشات پاسداران مماشات نمی شود /حکم آنها اعدام است /کسی کاری با دراویش ندارد

مازندمجلس: جانشین قرارگاه ثارالله سپاه با بیان اینکه امنیت برای جمهوری اسلامی ایران مهمترین موضوع است، گفت: با کسانی که عامل شهادت مأموران و بسیجی جوان بودند مماشات نمی شود و حکم آنها اعدام است.

مازندمجلس: سردار اسماعیل کوثری جانشین قرارگاه ثارالله تهران در حاشیه بزرگداشت شهدای فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در اغتشاشات پاسداران، گفت: فرقه دراویش هر تفکری دارد و براساس آن عمل می کند کسی کاری با آن ندارد.
به گزارش نامه نیوز کوثری با بیان اینکه اینها در خیابان پاسداران با نا امنی که ایجاد کردند تصور داشتند نظام جمهوری اسلامی همانند دو مورد قبلی اغتشاشات رفتار خواهد کرد، اظهار داشت: در حقیقت  هیچگونه مماشاتی وجود نداشت؛ بلکه نیروی انتظامی قصد داشت کمتر آسیبی متوجه مردم شود، اما اغتشاشگران قصد خود مختاری و قلدری داشتند.
وی افزود: ابتدا یک اتوبوس به سمت مأموران حمله کرد و بعد از آن هم با یک سمند به مأموران حمله ور شدند و این یعنی همان کاری که داعش می کند درحالی که این با تفکر دراویش یکی نیست.
جانشین قرارگاه ثارالله سپاه، گفت: امنیت برای جمهوری اسلامی مهمتر از هر موضوعی است؛ بنابراین با کسانی که عامل شهادت مأموران و بسیجی جوان بودند مماشات نمی شود. حکم آنها اعدام است.
کوثری گفت: اینها تخلفی کرده بودند و به فرمان نیروی انتظامی هم تمکین نکردند که در نهایت کار  را به اینجا رساندند و این ماجرا ربطی به تفکر دراویش نداشت.
وی عنوان کرد: برخلاف ادعای رسانه های معاند در یک سال اخیر هیچ بحثی درباره برخورد با دراویش وجود نداشته است و این کار بیشتر تفکر ضد انقلاب بود.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #دراویش #مأموران #کوثری #انتظامی #پاسداران #اغتشاشات #اینها #نیروی #داشتند #تهران #جمهوری #اسلامی #ندارد #مماشات #شهادت #اعدام #سردار #قرارگاه #جانشین #ثارالله

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : سردار کوثری: با عاملان شهادت مأموران در اغتشاشات پاسداران مماشات نمی شود /حکم آنها اعدام است /کسی کاری با دراویش ندارد


X https://sport45.site/