تاریخ انتشار : سه شنبه 08 اسفند 1396 - ساعت : 07:57

کد مطلب: 230634 چاپ به اشتراگ گذاشتن

وجه تمايز احمدي‌نژاد و میرحسین موسوي در چیست؟ /روزنامه اصولگرا: رئیس جمهور دیروز حاضر است بدنامی و عدم مشروعیت خود را هم فریاد بزند

مازندمجلس: روزنامه جوان نوشت:احمدی‌نژاد در آخرین نامه‌اش به رهبری دو موضوع را مطالبه کرده است که ادعا و مطالبه موسوی درسال88 بود.

مازندمجلس:  امروز وجه تمايز احمدي‌نژاد و موسوي در دو چيز است و اشتراكشان دو چيز ديگر. 
به گزارش نامه نیوز تمايز اول اينكه يكي در حصر و ديگري آزاد است و دوم اينكه موسوي در حصر به يكي از كانديداي تأييد شده نظام رأي داد اما احمدي‌نژاد و دوستان رأي باطله دادند و اصرار داشتند دوربين‌ها هم ضبط و منتشر كنند. 
اما دو موضوع طرح شده احمدي‌نژاد عين موسوي است: 1 - موسوي انتخابات را خيمه‌شب‌بازي دولت و صدا و سيما مي‌دانست و احمدي‌نژاد آن را محصول مهندسي شوراي نگهبان. حال همه منتظرند ببينند احمدي‌نژاد خودش را محصول مهندسي مي‌داند يا مثل همه مسائل ديگر خود را يك استثنا قلمداد مي‌كند. 
دوم اينكه موسوي خواستار ابطال انتخابات و برگزاري انتخابات مجدد رياست جمهوري بود. اما احمدي‌نژاد چند قدم جلوتر است، يعني هم خواستار ابطال انتخابات1396 رياست جمهوري است هم مجلس و هم عزل رئيس قوه قضائيه. 
نتيجه اينكه احمدي‌نژاد براي هجو نظام حاضر است بدنامي و عدم مشروعيت خود را نيز اثبات و فرياد بزند.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #احمدي‌نژاد #موسوي #اينكه #انتخابات #تمايز #رياست #جمهوري #ابطال #محصول #مهندسي #خواستار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : وجه تمايز احمدي‌نژاد و میرحسین موسوي در چیست؟ /روزنامه اصولگرا: رئیس جمهور دیروز حاضر است بدنامی و عدم مشروعیت خود را هم فریاد بزند


X https://sport45.site/