0

تاریخ انتشار : پنج شنبه 10 اسفند 1396 - ساعت : 11:27

کد مطلب: 231069 چاپ به اشتراگ گذاشتن

روحانی : کینه‌ها را از دل بشوییم/ همه سیاسیون و جناح‌ها باید کنار هم باشند

مازندمجلس: رئیس‌جمهور، همدلی و وحدت را عامل موفقیت و سرافرازی و رفع مشکلات کشور خواند و تاکید کرد که همه سیاسیون و جناح‌ها باید برای آبادانی هرمزگان و ایران اسلامی کنار هم باشند.

مازندمجلس: حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور، همدلی و وحدت را عامل موفقیت و سرافرازی و رفع مشکلات کشور خواند و تاکید کرد که همه سیاسیون و جناح‌ها باید برای آبادانی هرمزگان و ایران اسلامی کنار هم باشند.
وی افزود: از مردم شهرستان‌های استان که شخصا فرصت حضور در آنها را نیافتم، عذرخواهی می‌کنم. توافق مسئولان ارشد استان هرمزگان و همدلی اقوام و مذاهب در استان موجب سرافرازی است.
رئیس‌جمهور تاکید کرد: همه شهدا و از جمله شهید حقانی، شهدای امنیت و حرم، ضامن استقلال و توسعه ایران هستند. رهبر معظم انقلاب تقریبا در اکثر دیدارهای هفتگی با ایشان پیگیر روند کاهش قاچاق هستند.    ۳۰ میلیارد دلار ظرفیت سرمایه گذاری و فاینانس خارجی آماده بهره برداری در طرح‌ها است
روحانی با بیان اینکه گردشگری و استارت‌تاپ‌های بهترین ابزار اشتغال آفرینی است، گفت: از خداوند می‌خواهیم سال ۹۷ سال نشاط و امید برای ملت ایران باشد. کینه‌ها را از دل بشوییم؛ رحمت الهی منوط به مهربان بودن و گذشتن از یکدیگر است.
رئیس‌جمهور با بیان اینکه وجود ۱۴ جزیره، ظرفیت بزرگ استان است و اخیرا برای توسعه آنها دستوراتی صادر کرده ام، توافق مسوولان ارشد استان هرمزگان و همدلی اقوام و مذاهب در استان را موجب سرافرازی برشمرد و گفت: پذیرای سرمایه گذاران بزرگ ایرانی خارج از کشور باشیم؛ سخت گیری نکنیم.
ادامه دارد ...

منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #استان #سرافرازی #هرمزگان #همدلی #رئیس‌جمهور #سرمایه #اینکه #مذاهب #ظرفیت #توسعه #اقوام #تاکید #سیاسیون #کینه‌ها #جناح‌ها #باشند #روحانی #توافق

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : روحانی : کینه‌ها را از دل بشوییم/ همه سیاسیون و جناح‌ها باید کنار هم باشند