تاریخ انتشار : جمعه 11 اسفند 1396 - ساعت : 12:47

کد مطلب: 231203 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سیداحمد خاتمی: مطمئنم در فضای مجازی مرا نوازش کرده و مورد فحاشی قرار می دهند /یک جریان دنبال ترویج شل حجابی است/جریانی که بی‌حجابی را تئوریزه می‌کند گناهش به مراتب بدتر از بی‌حجاب‌ها است /جنایتکارانی که در خیابان پاسداران جمجمه شهید حدادیان را سوراخ کردند داعش های وطنی هستند /بدانید خاتمی منتظر شهادت است

مازندمجلس: خطیب نماز جمعه تهران گفت: مطمئن هستم صحبت‌های این هفته من مانند صحبت‌های هفته قبلم باعث می شود که من را در فضای مجازی نوازش کرده، فحاشی و اهانت کنند. اما بدانند که خاتمی منتظر شهادت است.

مازندمجلس: سید احمد خاتمی خطیب نماز جمعه تهران در خطبه‌های نماز جمعه امروز پایتخت در مصلای امام خمینی (ره) با اشاره به اینکه انسان مومن نباید رفتار نابخردانه ای داشته باشد، اظهارداشت: از عمرتان درست استفاده کنید و هر چه دلتان خواست را پیروی نکنید. باید دید که خداوند آن کار را اجازه می دهد یا خیر، یعنی اگر انسانی مطیع نفس باشد در لبه پرتگاه قرار می گیرد.
به گزارش نامه نیوز وی گفت: یکی از مواردی که قرآن از سبک زندگی مسلمانان به ما می گوید اینکه یاد خدا، نعمت ها و شخصیت های وارسته و بزرگ زندگی انسان را می سازد. شبکه های بیگانه در پی الگوسازی های بدلی در زندگی ما هستند. الگوهای بدلی، آدم‌هایی که از خدا بی‌خبر هستند و یک بار پیشانی برای خدا به خاک نسائیده‌اند را برای جوانان الگو می‌کنند.
اهم صحبت های او از این قرار است:
* متاسفانه طی هفته‌های اخیر شاهد دو جریان ترویج بدحجابی و شل حجابی بودیم و جریانی که می‌خواهد این مسئله را توجیه و تئوریزه کند. جریانی که بی‌حجابی و بدحجابی را تئوریزه می‌کند گناهش به مراتب بدتر از بی‌حجاب‌ها است. حجاب قانون خداست. همه فقها می‌گویند حجاب از ضروریات دین است.
* در دیدار روز گذشته مقام معظم رهبری با رئیس اوقاف سوریه، رهبری از محور مقاومت یاد کردند و بشار اسد را یک مبارز مقاوم نام نهادند و بر وحدت بین‌المسلمین با اشاره به نقاط مشترک تاکید کردند و فرمودند امیدواریم در قدس نماز بخوانیم و این روز دیر نیست.
*{literal}{{/literal} با اشاره به حوادث اخیر در خیابان پاسداران {literal}}{/literal} جنایتکارانی که شهید حدادیان را بین خودشان کشاندند و هر کسی با هر چه داشت او را زد و جمجمه‌اش را از پشت سوراخ کردند، یعنی داعش‌های وطنی. سخن همه مردم این است که عوامل این جنایت مشخص شوند و به اشد مجازات برسند.
* مطمئن هستم صحبت‌های این هفته من مانند صحبت‌های هفته قبلم باعث خواهد شد من را در فضای مجازی نوازش کرده، فحاشی و اهانت کنند. اما بدانند خاتمی منتظر شهادت است و کوچکترین و کمترینِ شماست و دعا کنید در این صراط مستقیم افتخار همراهی با شما را داشته باشد.
تکمیل می‌شود...

منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #literal #خاتمی #تئوریزه #اشاره #زندگی #جریانی #کار #شهادت #منتظر #صحبت‌های #سوراخ #اینکه #حدادیان #انسان #رهبری #بدحجابی #جنایتکارانی #جریان #ترویج #فحاشی #نوازش #مجازی #حجابی #بی‌حجابی #بی‌حجاب‌ها #خیابان #مراتب #گناهش #می‌کند #پاسداران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : سیداحمد خاتمی: مطمئنم در فضای مجازی مرا نوازش کرده و مورد فحاشی قرار می دهند /یک جریان دنبال ترویج شل حجابی است/جریانی که بی‌حجابی را تئوریزه می‌کند گناهش به مراتب بدتر از بی‌حجاب‌ها است /جنایتکارانی که در خیابان پاسداران جمجمه شهید حدادیان را سوراخ کردند داعش های وطنی هستند /بدانید خاتمی منتظر شهادت است


X https://sport45.site/