تاریخ انتشار : شنبه 12 اسفند 1396 - ساعت : 19:56

کد مطلب: 231484 چاپ به اشتراگ گذاشتن

جانشین فرمانده سپاه تهران:

یادواره شهدای اطلاعات عملیات فردا برگزارمی شود

مازندمجلس: جانشین فرمانده سپاه تهران گفت: یادواره شهدای اطلاعات عملیات استان تهران و البرز فردا ۱۳ اسفند ماه برگزارمی شود.

مازندمجلس:به گزارش خبرگزاری مهر، سردار صابری جانشین فرمانده سپاه تهران بزرگ از برگزاری یادواره شهدای اطلاعات عملیات استان تهران و البرز خبر داد و گفت: واحدهای اطلاعات و عملیات استان تهران که در دوران دفاع مقدس استان البرز هم شامل آن میشد بیش از ۳۳۰ شهید تقدیم انقلاب کردند که ده درصد کل شهدای اطلاعات و عملیات کشور را شامل می شود.

سردار صابری افزود: برای پاسداشت مقام این شهدا یادواره‌ای با عنوان «چشم‌های آسمانی» یکشنبه ۱۳ اسفند با سخنرانی سردار «احمد وحیدی» رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی و مسئول اطلاعات سپاه در دوران دفاع مقدس برگزار می شود که در این مراسم از دو کتاب درباره شهیدان عباس کریمی از فرماندهان لشکر ۲۷ و کیان‌پور از شهدای لشکر ۱۰ سیدالشهدا نیز رونمایی خواهد شد.

دبیر یادواره شهدای اطلاعات استان تهران و البرز با بیان این که در این مراسم از خانواده شهدا تجلیل خواهد شد افزود: این یادواره در واقع یکی از مراسمات پیش از کنگره بزرگ شهدای اطلاعات عملیات است که در بهار سال آینده برگزار خواهد شد و با برگزاری مراسم روز یکشنبه تعداد این یادواره‌ها به ۱۰ مراسم می‌رسد که آخرین آنها پیش از کنگره اصلی خواهد بود.

وی ادامه داد: ۶۷۰ نفر از پیشکسوتان دفاع مقدس از واحدهای اطلاعات عملیات استان تهران هستند که تعدادی از این عزیران در دفاع از حرم به شهادت رسیدند. آنها چشم بیدار فرماندهان برای انجام عملیات‌های مختلف بودند و گرامیداشت یاد آنها می‌تواند چراغ راه آینده ما باشد.


منبع : مهر

برچسب ها : #اطلاعات #تهران #عملیات #شهدای #استان #یادواره #مراسم #البرز #سردار #برگزار #فرماندهان #آینده #کنگره #یکشنبه #واحدهای #صابری #فرمانده #برگزاری #جانشین #دوران #افزود

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : یادواره شهدای اطلاعات عملیات فردا برگزارمی شود


X https://sport45.site/