پرتره های مردمی اقتصاد مقاومتی سوژه فیلم‌سازان جوان سینمای انقلاب شد

تاریخ انتشار : یکشنبه 13 اسفند 1396 - ساعت : 16:49

کد مطلب: 231651 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پرتره های مردمی اقتصاد مقاومتی سوژه فیلم‌سازان جوان سینمای انقلاب شد

مازندمجلس: دومین گعده هفتگی فیلم‌سازان جوان سینمای انقلاب، با نقد و بررسی دو مستند «حاصل فصل من» و «از صفر تا صد» به کارگردانی امیر نصیری، فردا ۱۴ اسفندماه در حسینیه هنر برگزار می شود.

به گزارش هنرنیوز، دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار در راستای برگزاری هفتگی گعده فیلم‌سازان جوان سینمای انقلاب، دو مستند «حاصل فصل من» و «از صفر تا صد» به کارگردانی امیر نصیری را با حضور عوامل مستند و کارشناسان، نقد و بررسی می کند.

مستند «حاصل فصل من»، پرتره‌ای از یک زن روستایی است که علاوه بر از بین بردن آفت زدگی محصولات کشاورزی روستا، برای بانوان روستایی هم اشتغال زایی می‌کند. «از صفرتا صد» نیز داستان تلاش محمود آقابابایی از رزمندگان دفاع مقدس است که پس از پایان جنگ به روستای خود، برگشته و مشغول کارهای مختلفی شده است.

بر اساس این گزارش، دومین گعده فیلم‌سازان جوان سینمای انقلاب، با حضور محمدحسین نیرومند و محمدرضا رضاپور، سردبیر نقد سینما به عنوان منتقد و کارشناس دوشنبه ۱۴ اسفندماه، ساعت ۱۸:۴۵ دقیقه در حسینیه هنر واقع در خیابان ۱۶آذر، نبش خیابان نصرت برگزار می شود.
منبع : هنر نیوز

برچسب ها : #کار #فیلم‌سازان #مستند #انقلاب #سینمای #گزارش #برگزار #خیابان #حسینیه #روستایی #کارگردانی #هفتگی #دومین #بررسی #مردمی #نصیری #اسفندماه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پرتره های مردمی اقتصاد مقاومتی سوژه فیلم‌سازان جوان سینمای انقلاب شد