تاریخ انتشار : دوشنبه 14 اسفند 1396 - ساعت : 07:11

کد مطلب: 231722 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پوتین :روسیه هیچ گاه اتباع خود را به کشورهای دیگر ازجمله آمریکا تحویل نمی دهد

مازندمجلس: رئیس جمهوری روسیه با تحویل اتباع روس به آمریکا که از سوی این کشور متهم به مداخله در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده شده اند، مخالفت کرد.

مازندمجلس: ولادیمیر پوتین گفت: روسیه اتباع خود را که از سوی ایالات متحده به مداخله به انتخابات سال 2016 این کشور متهم شده اند، به آمریکا تحویل نخواهد داد.

به گزارش نامه نیوز وی افزود: روسیه هیچ گاه اتباع خود را به کشورهای دیگر ازجمله آمریکا تحویل نمی دهد

رئیس جمهوری روسیه گفت: هیچ گونه دادخواستی علیه افراد متهم شده از سوی آمریکا به روسیه ارایه نشده است، اصلا نمی دانم افرادی که متهم شده اند چه کاری کرده اند.

پوتین به مقام های آمریکایی توصیه کرد که بجای صحبت کردن با رسانه ها، اطلاعات مربوط به اتهام افراد روس متهم شده به مداخله در انتخابات این کشور را به طرف روسی ارائه کنند.

وی افزود: برای بررسی این اطلاعات و مذاکره درباره آن آمادگی داریم.وزارت دادگستری آمریکا به تازگی علیه 13 شهروند و سه گروه روس به اتهام دخالت در «فرآیندهای سیاسی و انتخاباتی ایالات متحده»، کیفرخواست صادر کرده است.

«رابرت مولر» بازرس ویژه آمریکا در پرونده دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016، در کیفرخواست خود مدعی شد که یکی از گروه های روس فعال در فضای مجازی، در پوشش گروهی آمریکایی وارد عمل شده و با دراختیار گرفتن حساب هایی در شبکه های اجتماعی، بر موضوعات حساس سیاسی و اجتماعی تمرکز کرده
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #آمریکا #روسیه #تحویل #پوتین #انتخابات #اتباع #اتهام #اطلاعات #دخالت #سیاسی #اجتماعی #کیفرخواست #آمریکایی #جمهوری #ایالات #کشورهای #متحده #مداخله #ازجمله #افزود #افراد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پوتین :روسیه هیچ گاه اتباع خود را به کشورهای دیگر ازجمله آمریکا تحویل نمی دهد