تاریخ انتشار : دوشنبه 14 اسفند 1396 - ساعت : 07:34

کد مطلب: 231730 چاپ به اشتراگ گذاشتن

اسد: عملیات غوطه شرقی ادامه دارد/ ائتلاف غربی، قدرت هوایی داعش است

مازندمجلس: رئیس‌جمهوری سوریه گفت، کشورهای غربی برای فراهم کردن بهانه لازم جهت انجام حملات هوایی علیه نیروهای سوری، دمشق را به استفاده از سلاح‌های شیمیایی متهم می‌کنند.

مازندمجلس:  بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه اظهار کرد: موضوع تسلیحات شیمیایی به یکی از مدخل‌های دیکشنری دروغ‌های غرب تبدیل شده است. این امر صرفا نوعی تهدید است که برای فراهم کردن بهانه به منظور انجام حملات هوایی به نیروهای ارتش سوریه مورد استفاده قرار می‌گیرد.
به گزارش نامه نیوز اسد با بیان این که ائتلاف غربی، قدرت هوایی داعش است، خاطرنشان کرد، ائتلاف بین‌المللی تحت رهبری آمریکا از گروه تروریستی داعش، جبهه النصرة و سایر تروریست‌ها حمایت می‌کند.
رئیس‌جمهوری سوریه تأکید کرد که عملیات در غوطه شرقی ادامه خواهد داشت و به طور همزمان تدابیری برای خارج کردن غیرنظامیان از این منطقه به کار گرفته خواهد شد.
براساس گزارش خبرگزاری سانا، اسد اظهار کرد، عملیات علیه تروریست‌ها ادامه خواهد یافت و در همین حال، این گزینه که غیرنظامیان از مناطق درگیری خارج شوند، همواره مد نظر است.
وی افزود، تعارضی میان آتش‌بس و عملیات‌های ضدتروریستی وجود ندارد و پیشرفتی که در روزهای گذشته در غوطه توسط ارتش سوریه حاصل شده، در زمان برقراری این آتش‌بس رخ داده است.
اسد تصریح کرد، اکثر مردم در غوطه می‌خواهند که از تروریسم رهایی یابند و به همین دلیل عملیات باید ادامه پیدا کند.
‌رییس‌جمهوری سوریه گفت: هدف اصلی حمله تبلیغاتی و سیاسی علیه سوریه تحت عناوین انسان‌دوستانه، احیای تروریسم است. تروریست‌ها پس از ضرباتی پی در پی که با آن مواجه شدند، دست به این تبلیغات زده‌اند.
اسد خاطرنشان کرد: عملیات ضد تروریسم همزمان با گشودن گذرگاه برای خروج غیرنظامیان به مناطق تحت حاکمیت نظام استمرار خواهد یافت.    
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #سوریه #عملیات #ادامه #تروریست‌ها #تروریسم #ائتلاف #غیرنظامیان #هوایی #مناطق #آتش‌بس #گزارش #اظهار #خاطرنشان #همزمان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اسد: عملیات غوطه شرقی ادامه دارد/ ائتلاف غربی، قدرت هوایی داعش است