«بی‌عقل» خواندن منتقدان به دلیل کم‌حوصلگی روحانی است

تاریخ انتشار : چهار شنبه 16 اسفند 1396 - ساعت : 09:48

کد مطلب: 232133 چاپ به اشتراگ گذاشتن

کوهکن:

«بی‌عقل» خواندن منتقدان به دلیل کم‌حوصلگی روحانی است

مازندمجلس: عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با انتقاد از ادبیات حسن روحانی و «بی‌عقل» خواندن منتقدان گفت: این رفتارها ناشی از کم حوصلگی و خستگی زودهنگامی است که بر آقای روحانی غالب شده است.

مازندمجلس:محسن کوهکن با اشاره به اظهارات اخیر حسن روحانی رئیس دولت دوازدهم و «بی عقل» خواندن منتقدان دولت توسط وی، اظهار داشت: آقای رئیس جمهور وقتی که خیلی سرحال است، حرف های قشنگی می زند و از دموکراسی و تحمل مخالف و این قبیل مسائل صحبت می کند و یک رویکرد دموکرات منشانه از خود نشان می دهد.

وی افزود: گاهی اوقات هم آقای روحانی خیلی زود از کوره در می رود و کلماتی از این دست به کار می برد که باعث رنجش منتقدان دلسوز می شود و این زیبنده چنین جایگاهی نیست.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: این رفتارها ناشی از کم حوصلگی و خستگی زودهنگامی است که بر آقای روحانی غالب شده و باعث می شود که هر از چند گاهی با چنین ادبیاتی با منتقدان برخورد کند.

کوهکن با بیان اینکه این رویه قطعاً تأثیر خوبی ندارد، اظهار داشت: وقتی کسی در جایگاه ریاست جمهوری قرار می گیرد، باید بداند که تراز این جایگاه با حلم و حوصله بالا می رود. در واقع قرار گرفتن در این جایگاه با کم حوصلگی و برنتافتن انتقادات جور در نمی آید.

وی افزود: به هر حال برخی ها به دولت انتقاد دارند، اتفاقاً من فکر می کنم که اگر انتقادی هم به دولت است، زیرمجموعه رئیس جمهور باید به صورت مستند از خودشان دفاع کنند نه اینکه رئیس جمهور را برای خودشان هزینه کنند و اتفاقاً بدانند که انتقادات دلسوزانه، وزن دولت را بالا می برد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: کسی که سکاندار دستگاه اجرایی کشور می شود، عِده و عُده و بودجه و ارتباطات مختلف را در اختیار دارد و اتفاقا با همین ابزارها باید انتقادات را رصد کند و به نظرات و انتقادات دلسوزانه بها داده شود، حتی اگر انتقادات درست نباشد باید به آن پاسخ داده شود.

کوهکن تصریح کرد: مطرح کردن چنین حرف هایی در مقابل منتقدان، جز هیجانی کردن فضای کشور و حل نشدن مشکلات، فایده دیگری ندارد.


منبع : مهر

برچسب ها : #انتقادات #منتقدان #کوهکن #روحانی #جمهور #جایگاه #اینکه #ندارد #اتفاقاً #دلسوزانه #خودشان #حوصلگی #نمایندگان #خواندن #گفتگو #اظهار #افزود #ولایی #فراکسیون #تصریح

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : «بی‌عقل» خواندن منتقدان به دلیل کم‌حوصلگی روحانی است


X https://sport45.site/