تاریخ انتشار : پنج شنبه 17 اسفند 1396 - ساعت : 14:09

کد مطلب: 232418 چاپ به اشتراگ گذاشتن

دیدار مداحان و ذاکران اهل بیت(ع) با آیت الله خامنه ای؛

رهبرانقلاب: برای حضور در منطقه با آمریکا مذاکره نمی کنیم، اینجا منطقه‌ ماست /هروقت خواستیم در آمریکا حضور پیدا کنیم با شما مذاکره می کنیم/عدالت جنسیتی غربی‌ها فقط حرف است/شاخصه زن غربی،جلب توجه مردان و برهنگی است/زن اسلامی، در اجتماع اثرگذار، مدیر خانواده و مایه آرامش مرد است /زن غربی مظهر مصرف، آرایش، جلوه‌گری در مقابل مردان و وسیله‌ی هیجان جنسی م

مازندمجلس: در آستانه سالروز ولادت ام‌الائمه حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله‌علیها، جمعی از مداحان و ذاکران اهل بیت(ع) از سراسر کشور صبح امروز (پنج‌شنبه) با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

مازندمجلس: رهبر انقلاب، صبح امروز در دیدار مداحان به مناسبت سالروز ولادت حضرت زهرا (س)  فرمودند: زن در منطق اسلام یک الگو و چارچوب کاملی دارد؛ زن اسلامی عبارت است از آن موجودی که دارای ایمان و عفاف است، متصدی مهم‌ترین بخش تربیت انسان است، در اجتماع اثرگذار است، رشد علمی و معنوی دارد، مدیر کانون بسیار مهم خانواده است و مایه‌ آرامش جنس مرد است.
بخش هایی از سخنان رهبر معظم انقلاب به شرح زیر است:
*همه‌ این‌ها در کنار خصوصیات زنانگی مثل لطافت، رقت قلب و آمادگی برای دریافت انوار الهی است. این الگوی زن اسلامی است.
*در مقابل، در تاریخ همیشه یک الگوی انحرافی وجود داشته است؛ امروز آن الگوی انحرافی، زن غربی است که خصوصیت او به‌جای همه‌ خصوصیات برجسته و ممتازی که از زن اسلامی بیان کردیم، این است که بتواند نظر مردان را جلب کند و موجب التذاذ مرد شود.لذا شاخصه‌ زن غربی برهنگی است. می‌بینید که مرد باید در مراسم‌هایشان کاملاً پوشیده باشد و زن هرچه ممکن است عریان باشد.
* زن غربی مظهر مصرف، آرایش، جلوه‌گری در مقابل مردان و وسیله‌ی هیجان جنسی مردان است؛ بقیه  حرف‌هایی که می‌زنند مثل  عدالت جنسیتی، همه  حرف است و ظاهر قضیه است؛ باطن آن، چیز دیگری است.
*شنیده‌اید که تعداد قابل توجهی از بانوان صاحب‌مقام غربی در همین چندماه قبل، یکی پس از دیگری اعلام کردند که در زمان جوانی در جریان مسائل اداری مورد سوءاستفاده قرار گرفتند، با زور و خشونت! این‌ها تازه زن‌های برجسته‌ی غربی بودند...
*اسلام در را بر روی آن مسیری که جنس زن را به این نقطه‌ی انحراف برساند، به‌وسیله‌ی «حجاب» بسته است.
*حجاب، وسیله‌ی مصونیت زن است نه محدودیت.
*امروز پرچم استقلال هویتی و فرهنگی زنان، در دست زنان ایرانی است و بانوان ایرانی با حفظ  حجاب، استقلال هویتی و فرهنگی خودشان را دارند اعلام می‌کنند و به دنیا صادر می‌کنند؛ یعنی دنیا دارد سخن جدیدی را می‌شنود.
*زن می‌تواند در میدان‌های اجتماعی حضور فعال و تأثیرگذاری عمیق داشته باشد -که امروز زنان کشور ما چنین تأثیرگذاری‌ای دارند- درعین‌حال حجاب و عفاف و وجه تمایز، در معرض سوءاستفاده‌ی مردان قرار نگرفتن، خود را در حد وسیله‌ی التذاذ مردان بیگانه و زیاده‌طلب پایین نیاوردن و تحقیر نکردن، این‌ها از خصوصیات زن امروز ایرانی است. ما این الگو و چارچوب را داریم.
*در میان بانوان ما بعضی در حد بسیار خوب و بعضی در حد متوسط به این الگو توجه دارند.
* آمریکا می‌گوید چرا ایران در منطقه حضور دارد؛ آمریکایی که خودش در همه‌جا حضور فتنه‌گرانه و مفسدانه دارد! دولت فتنه‌گر و فسادانگیز  آمریکا می‌گوید چرا در منطقه حضور دارید؛ خب، ما در منطقه هستیم، باید از تو اجازه بگیریم؟
*ما برای حضور در منطقه بایستی با دولت‌های منطقه مذاکره کنیم، چرا با شما گفتگو کنیم؟ هر وقت خواستیم در آمریکا حضور پیدا کنیم، بله، باید با شما گفتگو کنیم.
*همین‌طور کشورهای اروپایی که می‌آیند و می‌گویند که می‌خواهیم با ایران درباره‌ی حضورش در منطقه گفتگو کنیم. به شما چه مربوط است؟ شما چرا اینجا هستید؟ اینجا منطقه‌ی ماست.
*ما خودمان با مردم و حکومت‌های منطقه صحبت می‌کنیم و قرار می‌گذاریم و الحمدلله موفق هم شدیم و پیش رفتیم و باز هم پیش خواهیم رفت‌.

منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #زن #مردان #منطقه #آمریکا #امروز #وسیله‌ی #اسلامی #زنان #مقابل #الگوی #خصوصیات #بانوان #ایرانی #این‌ها #گفتگو #اینجا #مذاکره #دارند #انحرافی #التذاذ #می‌گوید #هویتی #استقلال #اعلام #فرهنگی #دیگری #انقلاب #برهنگی #اجتماع #اثرگذار #جنسیتی #عدالت #مداحان #خواستیم #خانواده #آرامش #اسلام #چارچوب #دارد؛ #دیدار #هیجان #آرایش #جلوه‌گری #بسیار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : رهبرانقلاب: برای حضور در منطقه با آمریکا مذاکره نمی کنیم، اینجا منطقه‌ ماست /هروقت خواستیم در آمریکا حضور پیدا کنیم با شما مذاکره می کنیم/عدالت جنسیتی غربی‌ها فقط حرف است/شاخصه زن غربی،جلب توجه مردان و برهنگی است/زن اسلامی، در اجتماع اثرگذار، مدیر خانواده و مایه آرامش مرد است /زن غربی مظهر مصرف، آرایش، جلوه‌گری در مقابل مردان و وسیله‌ی هیجان جنسی م


X https://sport45.site/