تاریخ انتشار : شنبه 19 اسفند 1396 - ساعت : 09:14

کد مطلب: 232632 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مولاوردی : انتقادات در حوزه حقوق شهروندی را رصد می‌کنیم/ دولت قرار بود ملاقاتی با وکیل دراویش داشته باشد

مازندمجلس: دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور حقوق شهروندی از پیگیری حادثه گلستان هفتم در دولت خبر داد و گفت:‌ هفته گذشته قرار بود ملاقاتی را با وکیل این دراویش داشته باشیم که نتوانست در جلسه حضور پیدا کنند.

مازندمجلس: شهیندخت مولاوردی درباره ورود به پرونده دراویش و حادثه گلستان هفتم گفت: توضیحات و اطلاعات را مورد بررسی قرار داده‌ایم،‌تلاشمان این بوده که اطلاعات را از تمامی مراجع دریافت کنیم. مذاکراتی را نیز در دولت انجام داده‌ایم که منتظر هستیم تا نتیجه آن مشخص شود.
وی خاطر نشان کرد: درخصوص حوادثی که رخ داده است تلاشمان این است که پیگیری کنیم تا ببینیم ماهیت و علت حوادثی که  رخ داده چیست؟
دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی  با بیان اینکه منتظر گزارش کمیته چهار نفره درباره حوادث رخ داده در برخی بازداشتگاه‌ها هستیم، اظهار کرد: هفته گذشته قرار بود ملاقاتی را با وکیل این دراویش داشته باشیم که نتوانست در جلسه حضور پیدا کنند. 
مولاوردی درباره انتقاداتی که نسبت به اجرای منشور حقوق شهروندی و نادیده گرفتن برخی از حقوق افراد در جامعه مطرح است نیز گفت: بله می‌دانیم که انتقادات زیاد است. ما تمامی نقدها در حوزه حقوق شهروندی را رصد و بررسی می‌کنیم.

منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #درباره #دراویش #شهروندی #تمامی #منتظر #هستیم #حوادثی #گزارش #داده‌ایم #اطلاعات #انتقادات #می‌کنیم #ملاقاتی #مولاوردی #بررسی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مولاوردی : انتقادات در حوزه حقوق شهروندی را رصد می‌کنیم/ دولت قرار بود ملاقاتی با وکیل دراویش داشته باشد


X https://sport45.site/