مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 229224 -تاریخ انتشار : دوشنبه 30 بهمن 1396 -ساعت : 16:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مطهری: احتمالا سه‌شنبه طرح سوال از رئیس جمهور کلید بخورد

مازندمجلس: نایب رئیس دوم مجلس گفت: اگر تا سه شنبه آینده نمایندگان مصر به سوال از رئیس جمهور باشند این طرح کلید خواهد خورد.
مازندمجلس:
 علی مطهری در حاشیه مراسم ختم محمد توکلی در رابطه با جلسه‌ای که در دفترش در رابطه با سوال از رئیس جمهور برگزار شد اظهار کرد: این جلسه به نوعی برای ایجاد هماهنگی بین امضا کنندگان بود.
وی سپس با اشاره به جلسه‌ای که در کمیسیون اقتصادی تشکیل شد و نمایندگان دولت در آن به سوالاتی پاسخ دادند گفت: نمایندگان حاضر در آن جلسه موضوعاتی را مطرح کردند تا در نهایت امضا کنندگان تصمیم بگیرند که به امضای خود بابت سوال از رئیس جمهور باقی بمانند با خیر.
مطهری افزود: اگر تا سه‌شنبه آینده امضا کنندگان مصر به سوال از رئیس جمهور باشند و تعدادشان بالای ۷۳ نفر باشد رئیس جمهور تا یک ماه فرصت دارد به صحن علنی مجلس بیاید و پاسخگوی سوالات باشد. اگر امضاها در حد نصاب باشد احتمال دارد روز سه‌شنبه آینده طرح سوال از رئیس جمهور کلید بخورد.
وی با اشاره به استیضاح وزیر راه و کار گفت: این روزها مجلس مشغول رسیدگی به بودجه است و فرصت برای این استیضاح‌ها نیست، امضاهایی برای این موضوعات جمع شده که باید روال خود را طی کند.


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جمهور - کنندگان - سه‌شنبه - مطهری - مجلس - نمایندگان - آینده - جلسه‌ای - بخورد - رابطه - اشاره -

نظر شما در مورد : مطهری: احتمالا سه‌شنبه طرح سوال از رئیس جمهور کلید بخورد

*

*