تاریخ انتشار : شنبه 19 اسفند 1396 - ساعت : 11:37

کد مطلب: 232687 چاپ به اشتراگ گذاشتن

کمیته‌ بررسی حوادث گلستان هفتم با دستور رییس مجلس تشکیل شد/ آمار دقیقی از دراویش بازداشتی نداریم/ کمیته بررسی حوادث گلستان هفتم آمار دقیقی از کشته‌شدگان احتمالی به دست می‌‌آورد

مازندمجلس: رییس کمیسیون شوراهای مجلس اظهارداشت: کمیته بررسی حوادث گلستان هفتم قرار است آمار دقیقی از کشته‌شدگان احتمالی و تمامی آنچه اتفاق افتاده بدست بیاورد.

مازندمجلس: به گزارش نامه نیوز محمد جواد کولیوند نماینده کرج و رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین با اشاره به شکل‌گیری کمیته‌ای برای بررسی حوادث گلستم هفتم گفت: به دستور و توصیه رییس مجلس و با همراهی کمیسیون امنیت ملی سه نفر را مامور بررسی حوادث گلستان کردیم. 
وی تصریح کرد: این کمیته باید با وزارت اطلاعات، نیروی انتظامی، سپاه و بسیج و ارگان‌هایی که در این جریان از گذشته‌های دور تا الان بر روی مجموعه‌های دراویش کار می کنند و مطالعاتی را انجام می دهند،  جلسه بگذارند.
این نماینده مجلس با اشاره به خبرهایی در خصوص کشته شدن یک نفر از دراویش در بازداشتگاه خاطرنشان کرد: اصلا به این شکل نیست و کشته شدن یک نفر در بازداشتگاه صحت ندارد. در درگیری که اتفاق افتاده 3 مامور نیروی انتظامی و یک بسیجی به شهادت رسیدند. در درگیری ها افرادی از طرفین زخمی شدند و در بیمارستان بودند. قطعا از نیروی انتظامی در خصوص این فرد پیگیری خواهم کرد و نتیجه آن را نیز اعلام می کنم.
 
به گفته کولیوند کمیته بررسی حوادث گلستان هفتم قرار است آمار دقیقی از کشته شدگان احتمالی و تمامی آنچه اتفاق افتاده بدست بیاورند.
 
کولیوند در خصوص تعداد دراویشی که در بازداشت هستند، یادآور شد: در آن مقطع بیش از 300 نفر دستگیر شدند اما قوه قضاییه به سرعت بررسی کرد و خاطیان اصلی را نگه داشتند و سایر افراد را آزاد کردند. آمار دقیقی از کسانی که همچنان در بازداشت هستند نداریم. قوه قضاییه تک تک پرونده های این افراد را بررسی می کند.

منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #بررسی #حوادث #دقیقی #گلستان #انتظامی #نیروی #کمیته #دراویش #درگیری #افراد #بازداشتگاه #اتفاق #بازداشت #افتاده #قضاییه #کمیسیون #نداریم #دستور #احتمالی #کولیوند #اشاره #نماینده #مامور

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کمیته‌ بررسی حوادث گلستان هفتم با دستور رییس مجلس تشکیل شد/ آمار دقیقی از دراویش بازداشتی نداریم/ کمیته بررسی حوادث گلستان هفتم آمار دقیقی از کشته‌شدگان احتمالی به دست می‌‌آورد


X https://sport45.site/