تاریخ انتشار : شنبه 19 اسفند 1396 - ساعت : 13:20

کد مطلب: 232723 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رهبر انقلاب: مدعیان امروز، آن روزها علناً به صدام مواد شیمیایی بمب می‌دادند /علت ایجاد جنگ ۸ساله، ترس قدرت‌های جهانی از اثرگذاری انقلاب اسلامی بود /عظمت انقلاب اسلامی، دشمنان قدرتمند جهانی را مرعوب کرد /آمریکا و شوروی و ناتو پشت سر صدام قرار گرفتند /همه‌ این تلاش‌ها مثل تیری به سنگ خورد

مازندمجلس: جمعی از جوانان و نوجوانان شرکت‌کننده در اردوهای راهیان نور از استان‌های تهران و البرز صبح امروز (شنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

مازندمجلس: به گزارش نامه نیوز به نقل از کانال تلگرامی پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، اهم سخنان رهبرانقلاب در صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور، در ادامه بخوانید:
*علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.
*وقتی انقلاب اسلامی به وجود آمد، عظمت این انقلاب دشمنان قدرتمند جهانی را مرعوب کرد. از سوی دیگر وقتی دیدند که این انقلاب در بین ملت‌های مسلمان دنیا و در کشورهایی که رؤسای آن کشورها وابسته به آمریکا بودند مورد استقبال قرار گرفت و ملت‌ها به نفع انقلاب اسلامی شعار دادند، در صدد برآمدند تا به هر قیمتی این انقلاب را نابود کنند.
*آن‌ها می‌دانستند صدام شخصیتی بود که زمینه‌ ایجاد یک حرکت متکبرانه و ظالمانه در او وجود دارد و به‌طور طبیعی آدم متجاوز و متعرضی است.
*در هنگام انقلاب صدام رئیس‌جمهور عراق نبود؛ آن‌ها ترتیبات را جوری دادند که حسن البکر کنار برود و صدام رئیس‌جمهور شود تا او را تهییج و تشویق و وادار به حمله‌ی نظامی به ایران کنند.
*آمریکا و اروپای قدرتمند - انگلیس و فرانسه و ایتالیا و آلمان- همه‌شان پشت سر صدام قرار گرفتند و هرچه توانستند به او کمک کردند.
*در اول جنگ لشکرهای صدام امکانات معدودی داشتند [اما] با گذشت زمان و با وجود جنگ، روزبه‌روز بر این امکانات افزوده شد و به چند برابر رسید.
*شوروی هم که ضد آمریکا بود در این قضیه همراه آمریکا شد؛ چون شوروی تعداد زیادی جمهوری مسلمان داشت و انقلاب اسلامی موجب می‌شد آن جمهوری‌ها به فکر هویت اسلامی خود بیفتند.
*آمریکا و شوروی و ناتو و همه‌ قدرت‌های مسلط دنیا پشت سر صدام قرار گرفتند تا جمهوری اسلامی را از بین ببرند.
*همین کشور فرانسه پیشرفته‌ترین هواپیماها و بالگردهای خود را به صدام داد. همین کشور آلمان مواد شیمیایی سمی را در اختیار رژیم صدام گذاشت تا در جنگ استفاده کند.
*این‌هایی که امروز فلان گروه را به اتهام مصرف مواد شیمیایی مورد تهاجم قرار می‌دهند، آن روز علناً برای ساخت بمب به صدام مواد شیمیایی می‌دادند.
*ما هنوز بعد از ۳۰ سال کسانی را در بین رزمندگانمان داریم که به‌خاطر آلودگی‌های شیمیایی آن روز گرفتارند؛ بسیاری هم شهید شدند.
*همه‌ دستگاه‌های شیطانی عالم به این شیطان متکبر مغرور یعنی صدام کمک کردند که این جنگ به وجود بیاید و ادامه پیدا کند و او پیروز شود.
*البته همه‌ این تلاش‌ها مثل تیری به سنگ خورد و یک وجب از خاک جمهوری اسلامی را نتوانستند در اختیار بگیرند.
این خبر تکمیل خواهد شد...
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #انقلاب #اسلامی #آمریکا #شیمیایی #شوروی #امروز #قدرتمند #جمهوری #گرفتند #جهانی #ایجاد #آلمان #فرانسه #رئیس‌جمهور #امکانات #اختیار #می‌دادند #آن‌ها #مسلمان #مرعوب #علناً #قدرت‌های #تلاش‌ها #دشمنان #ادامه #دادند

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : رهبر انقلاب: مدعیان امروز، آن روزها علناً به صدام مواد شیمیایی بمب می‌دادند /علت ایجاد جنگ ۸ساله، ترس قدرت‌های جهانی از اثرگذاری انقلاب اسلامی بود /عظمت انقلاب اسلامی، دشمنان قدرتمند جهانی را مرعوب کرد /آمریکا و شوروی و ناتو پشت سر صدام قرار گرفتند /همه‌ این تلاش‌ها مثل تیری به سنگ خورد


X https://sport45.site/