تاریخ انتشار : یکشنبه 20 اسفند 1396 - ساعت : 11:00

کد مطلب: 232899 چاپ به اشتراگ گذاشتن

کواکبیان در اخطار قانون اساسی:

وزارت خارجه گزارش پیگیری حمله فرقه شیرازی را به مجلس ارائه دهد

مازندمجلس: رئیس گروه دوستی ایران و انگلیس گفت: وزارت امور خارجه ایران باید این موضوع را به صورت ویژه و جدی بررسی کرده و گزارش این بررسی ها را به مجلس ارائه دهد.

مازندمجلس:به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی مصطفی کواکبیان رئیس گروه دوستی ایران و انگلیس در اخطار قانون اساسی با اشاره به حمله اخیر فرقه شیرازی ها به سفارت ایران در لندن گفت: بنده به عنوان رئیس گروه دوستی ایران و انگلیس باید بگویم مقامات دولت بریتانیا با دم شیر بازی می کنند.

وی ادامه داد: اینکه یک فرقه تفرقه افکن با عنوان شیعه انگلیسی شیرازی به سفارت ایران حمله کنند از نظر ما محکوم است.

نماینده تهران تصریح کرد: بنا به قرائنی مشخص شده پلیس انگلستان از قبل از این حمله اطلاع داشته است و نسبت به آن پیشگیری نکرده است. حتی پلیس انگلستان پس از سه ساعت از وقوع این حمله در محل حاضر می شود و این تاخیر موجب می شود حمله کنندگان فرصتی برای حضور در پشت بام سفارتخانه داشته باشند تا بتوانند پرچم جمهوری اسلامی ایران را به آتش بکشند.

وی ادامه داد: بعد از آن هم دیدید عاملان این حادثه آزاد شدند.

کواکبیان با بیان اینکه نمایندگان در کمیسیون سیاست خارجی این موضوع را پیگیری می کنند، گفت: وزارت امور خارجه ایران باید این موضوع را به صورت ویژه و جدی بررسی کرده و گزارش این بررسی ها را به مجلس ارائه دهد.


منبع : مهر

برچسب ها : #شیرازی #گزارش #کواکبیان #عنوان #سفارت #ادامه #بررسی #موضوع #انگلستان #اینکه #انگلیس #ارائه #اساسی #قانون #اخطار #وزارت #خارجه #اسلامی #پیگیری #دوستی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : وزارت خارجه گزارش پیگیری حمله فرقه شیرازی را به مجلس ارائه دهد


X https://sport45.site/