تاریخ انتشار : یکشنبه 20 اسفند 1396 - ساعت : 11:05

کد مطلب: 232922 چاپ به اشتراگ گذاشتن

قاضی زاده در صحن مجلس مطرح کرد؛

دلایل تعویق بررسی دوفوریت طرح اعاده اموال نامشروع در مجلس

مازندمجلس: عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی دلایل به تعویق افتادن بررسی دو فوریت طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس را تشریح کرد.

مازندمجلس:به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه گفت: بیش از دو سوم نمایندگان مجلس طرح دوفوریتی اعاده اموال نامشروع مسئولان را امضاء کرده اند. اجازه دهید دوفوریت این طرح امروز در مجلس بررسی شود.

در ادامه مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه را بر عهده داشت از امیرحسین قاضی زاده عضو هیئت رئیسه مجلس خواست در خصوص این موضوع به نمایندگان توضیح دهد.

وی گفت: این طرح چاپ و توزیع شد تا بررسی آن امروز در دستور صحن علنی مجلس قرار گیرد اما آقایان دلخوش، موسوی و ده مرده معترض بودند که طرح های دوفوریتی آنها پیش از این طرح در نوبت کار صحن قرار داشته است و نوبت بررسی طرح آنهاست.

وی با اشاره به محدودیت زمانی مجلس به دلیل بررسی استیضاح وزرای کار، راه و کشاورزی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه گفت: در روزهای آینده نیز امکان بررسی دو فوریت این طرح وجود ندارد لذا اگر دوستان دست از اعتراض بردارند، دو فوریت این طرح در صحن علنی قابل بررسی است.


منبع : مهر

برچسب ها : #بررسی #امروز #روزهای #فوریت #دوفوریتی #نامشروع #دوفوریت #اعاده #اموال #نمایندگان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دلایل تعویق بررسی دوفوریت طرح اعاده اموال نامشروع در مجلس


X https://sport45.site/