تاریخ انتشار : یکشنبه 20 اسفند 1396 - ساعت : 12:09

کد مطلب: 232945 چاپ به اشتراگ گذاشتن

محجوب: ربیعی بهترین گزینه‎ اداره وزارت کار است

مازندمجلس: نمایندگان مجلس هر وقت بخواهند می‎توانند طرح استیضاح وزرا را به جریان بیندازند و این جزو حقوق اساسی آنها است اما از نظر من به عنوان یک نماینده مجلس آشنا به مسائل حوزه کار و تامین اجتماعی، عملکرد علی ربیعی در این مقام مناسب است و نباید در این روزهای پایان سال او استیضاح می‌شد.

مازندمجلس: علیرضا محجوب، نماینده مردم تهران در مجلس با بیان این مطلب به پایگاه اطلاع رسانی دولت گفت: عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را باید با توجه به وضعیت کلی اقتصادی و اجتماعی کشور از یک سو و نسبت به آنچه به این دولت تحویل داده شده و مشکلات و معضلات انباشت شده از قبل سنجید و اگر این موارد را مد نظر داشته باشیم متوجه خواهیم شد که آقای ربیعی عملکرد موفقیت آمیزی داشته است.
وی با بیان اینکه عمده وظایف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دارای  جنبه اجتماعی است و این مهم باید مورد توجه نمایندگان مجلس قرار داشته باشد، گفت: مسائل و مشکلات کلانی در حوزه وظایف این وزارتخانه وجود دارد که اتفاقا آقای ربیعی هم خود از جمله منتقدان آن وضعیت بوده  و نقشی در شکل گیری آنها نداشته است. ما برای رفع مشکلات باید علت را بررسی و راهکاری برای رفع آنها ارائه دهیم.
محجوب با اشاره به اینکه در سال‎های اخیر عملکرد مثبتی را در این حوزه از وزیر مربوطه شاهد هستیم، گفت: آقای ربیعی از جمله مدیران مسلط و آشنا به حوزه کاری خود است به نظر من او همچنان یکی از بهترین گزینه‎‌های اداره این وزارتخانه است.
این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتظارات بالایی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شکل گرفته است، گفت: برای پاسخ به این انتظارات باید سقف بودجه و اختیارات آن را افزایش داد و این را هم در نظر گرفت که حل بسیاری از مسائلی که در ظاهر به حوزه کار این وزارتخانه مرتبط است نیازمند کارکرد صحیح همه بخش‌های اقتصادی و همه نهادها و دستگاه‎های کشور در همه قوا است.

منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #اجتماعی #ربیعی #وزارت #مشکلات #اینکه #وزارتخانه #محجوب #تعاون #عملکرد #بهترین #انتظارات #وظایف #نماینده #وضعیت #اقتصادی #اداره

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : محجوب: ربیعی بهترین گزینه‎ اداره وزارت کار است


X https://sport45.site/