تاریخ انتشار : یکشنبه 20 اسفند 1396 - ساعت : 13:00

کد مطلب: 232946 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سرلشکر رشید در جمع مسئولان امنیتی سپاه:

رژیم صهیونیستی قادر به مدیریت مواجهه با ایران نیست

مازندمجلس: فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء گفت رژیم صهیونیستی قادر به مدیریت مواجهه با ایران نخواهد بود.

مازندمجلس:به گزارش خبرگزاری مهر، سرلشکر غلامعلی رشید فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء(ص) در نشستی که با حضور مسئولین و کارشناسان امنیتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد، در ارزیابی موقعیت و شرایط منطقه‌ای ایران و دستاوردهای آن، گفت: جمهوری اسلامی ایران در سال جاری با شکست تروریسم داعش در منطقه علاوه بر ثبات بخشی در سوریه و عراق، قدرت بازدارندگی خود را در برابر تهدیدات نظامی- امنیتی افزایش داد.

وی افزود: هم اکنون توسعه و تعمیق قدرت منطقه‌ای ایران هرگونه تصمیم‌گیری برای مقابله با جمهوری اسلامی را دشوار و با هزینه‌های غیرقابل محاسبه همراه کرده است.

فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء(ص) ادامه داد: رژیم صهیونیستی امروز بیش از گذشته قدرت جمهوری اسلامی ایران را در منطقه ادراک و باور کرده و از آزمون آن خودداری خواهد کرد؛ زیرا قادر به مدیریت مواجهه با ایران و تحمل هزینه‌ آن نخواهد بود.

سرلشکر رشید تصریح کرد: آمریکا نیز از فرو رفتن در باتلاقی که حاصل سیاست‌های بحران‌سازی و ایجاد درگیری نظامی از سوی رژیم صهیونیستی است، خودداری کند.

وی افزود: امروز با تشکیل جبهه ائتلاف عربی- عبری- غربی در برابر ایران، مسئله فلسطین به عنوان مهمترین مسئله جهان اسلام را به حاشیه راندند و به فراموشی سپرده‌اند.

فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء(ص) خاطرنشان کرد: در گذشته ضعف و فروپاشی قدرت سیاسی و نظامی، بر اثر پیروزی انقلاب اسلامی، منطق تصمیم‌گیری برای حمله نظامی را شکل داد ولی امروز به دلیل قدرتمندی جمهوری اسلامی ایران و دشواری‌های مقابله با این کشور موجب افزایش تهدیدات شده است.

سردار رشید با بیان اینکه دشمن با نگرانی از قدرت و نفوذ منطقه‌ای ایران، ثبات و انسجام داخلی کشور را نشانه رفته است، گفت: نیروهای مسلح به ویژه سپاه باید علاوه بر مشارکت در تامین ثبات امنیتی کشور و کمک به تسهیل در رشد و توسعه اقتصادی، بیش از گذشته برای دفاع و حفظ دستاوردهای قدرت منطقه‌ای ایران، در برابر هرگونه تهدیدات تجاوزگرانه آماده باشند.


منبع : مهر

برچسب ها : #اسلامی #جمهوری #منطقه‌ای #نظامی #امنیتی #امروز #سرلشکر #برابر #گذشته #خاتم‌الانبیاء #صهیونیستی #تهدیدات #فرمانده #قرارگاه #مرکزی #تصمیم‌گیری #هرگونه #توسعه #مسئله #خودداری #مقابله #منطقه #مواجهه #مدیریت #انقلاب #دستاوردهای #افزایش #علاوه #افزود

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : رژیم صهیونیستی قادر به مدیریت مواجهه با ایران نیست


X https://sport45.site/