مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 229492 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 02 اسفند 1396 -ساعت : 07:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن

چند نفر در آشوب های خیابان پاسداران به شهادت رسیدند؟

مازندمجلس: سخنگوی نیروی انتظامی از شهادت ۵ تن در آشوب دوشنبه شب خیابان پاسداران تهران خبر داد.
مازندمجلس: سردار منتظرالمهدی در این باره گفت: عوامل خرافه‌پرست و فریب خورده دراویش گنابادی و مخلان نظم و امنیت در ادامه تجمعات اخیر خودشان در خیابان پاسداران در تهران، در عمل مذبوحانه و خباثت‌آمیز، با استفاده از یک دستگاه اتوبوس، سه تن از دلاورمردان سبز پوش و حافظان نظم و امنیت نیروی انتظامی را که برای سامان بخشی امنیت و در تعاقب مطالبات مردمی، در منطقه حاضر شدند، به شهادت رساندند.
سردار سعید منتظر‌المهدی افزود: همچنین در ادامه ناآرامی‌ها دو نفر از عزیزان بسیجی توسط فرقه خرافه‌پرست به شهادت رسیدند که یک نفر آنان توسط خودروی سمند زیرگرفته و نفر دیگر با ضربات سلاح سرد به شهادت رسید. در همین حال به گزارش «ایرنا» سخنگوی نیروی انتظامی از دستگیری ۳۰۰ نفر از آشوبگران خیابان پاسداران تهران خبر داد و گفت: رانندگان خودروهای مرگ (اتوبوس و سمند) و ضاربان و عناصر اصلی آشوب خیابان پاسداران تهران در بین دستگیرشدگان هستند.
دوشنبه شب در یکی از خیابان‌های منطقه پاسداران تهران ناآرامی‌هایی رخ داد که در نتیجه آن سه نفر از عوامل نیروی انتظامی و دو نفر از نیروهای بسیج به شهادت رسیدند و یک نیروی بسیجی نیز توسط خودرو سواری زیر گرفته شد و یک نفر دیگر با ضربات سلاح سرد مورد حمله قرار گرفت.


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهادت - پاسداران - نیروی - خیابان - تهران - انتظامی - امنیت - گزارش - بسیجی - رسیدند - ضربات - منطقه - سردار - ادامه - عوامل - اتوبوس - خرافه‌پرست -

مطالب مرتبط با : چند نفر در آشوب های خیابان پاسداران به شهادت رسیدند؟
نظر شما در مورد : چند نفر در آشوب های خیابان پاسداران به شهادت رسیدند؟

*

*