تاریخ انتشار : یکشنبه 20 اسفند 1396 - ساعت : 12:44

کد مطلب: 232958 چاپ به اشتراگ گذاشتن

کیفرخواست متهم پرونده حادثه خیابان پاسداران قرائت شد/برگزاری دادگاه در دو نوبت

مازندمجلس: اولین جلسه دادگاه متهم پرونده حادثه موسوم به خیابان پاسداران در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدی کشکولی برگزار شد.

مازندمجلس: در ابتدای جلسه دادگاه، قاضی محمدی‌کشکولی گفت: دادگاه متهم «م. ث» با عناوین اتهامی سه فقره قتل عمد و اخلال در نظم عمومی با حضور اولیای دم مقتولان و نماینده دادستان برگزار می‌شود.
قاضی محمدی کشکولی تذکرات لازم را به حاضرین در جلسه دادگاه ارائه داد و گفت: انتشار فرآیند رسیدگی دادگاه و ذکر اسامی ممنوع است. این دادگاه در دو زمان برگزار می‌شود؛ تا اذان ظهر نوبت اول است و بعد از تنفس، بقیه جلسه در ساعت 13 آغاز خواهد شد.
قاضی شهریاری نماینده مدعی‌العموم با حضور در جایگاه گفت: در اجرای ماده 396 قانون آیین دادرسی کیفری مصوب سال 92 کیفرخواست را قرائت می‌کنم. در این پرونده آقای «م.ث» متولد 46، متهم به سه فقره قتل عمدی در مورخ 30 بهمن ماه سال 96 است. ساعت 20 شب حسب تماس مرجع انتظامی وقوع تهاجم خودروی اتوبوس در گلستان هفتم خیابان پاسداران اعلام می‌شود و دستورات لازم با توجه به مشکوک بودن موضوع انجام می‌شود.
وی افزود: سه نفر از ماموران اعم از سرباز وظیفه و دو نفر از گروهبان یکم فوت شدند که مورد معاینه قرار گرفتند و گزارش معاینه آنها ضمیمه پرونده است.

منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #دادگاه #پرونده #گزارش #معاینه #فقر #برگزار #کیفرخواست #خیابان #پاسداران #قرائت #نماینده

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کیفرخواست متهم پرونده حادثه خیابان پاسداران قرائت شد/برگزاری دادگاه در دو نوبت


X https://sport45.site/