تاریخ انتشار : یکشنبه 20 اسفند 1396 - ساعت : 13:05

کد مطلب: 232962 چاپ به اشتراگ گذاشتن

علی مطهری: وضعیت بازداشتی‌های مقابل وزارت کار را پیگیری می‌کنم/ ضرورتی برای بازداشت افراد شرکت‌کننده در تجمع آرام نبود/ تا جایی که شنیده‌ام تجمع روز زن آرام بوده است

مازندمجلس: نایب رئیس مجلس با اشاره به وضعیت بازداشتی‌های روز جهانی زن گفت: اگر تجمع در مقابل وزارت کار آرام بوده دستگیری افراد ضرورتی نداشته و تا جایی که من اطلاع دارم این تجمع آرام بوده است.

مازندمجلس: علی مطهری نماینده تهران و نایب رئیس مجلس با اشاره به دستگیری افرادی در روز 5 شنبه تاکید کرد: اگر تجمع آرام بوده نیازی به بازداشت نبوده اما اگر دست به تخریب زده شده  موضوع فرق می کند. البته تا جایی که شنیده‌ام گویا تجمع آرام بوده است.
  وی در ادامه تصریح کرد: اگر تجمع آرام بوده بازداشت ضرورتی نداشته و در این خصوص از مسئولان سوال می‌کنیم. بنده به عنوان یک نماینده مجلس این موضوع را دنبال می کنم و و علت بازداشت‌ها را نیز جویا می شوم؛ تا ببنیم چه اقدامی باید انجام داد.
 نایب رئیس مجلس در خصوص اینکه وضعیت بازداشتی‌های روز 8 مارس را از چه طریقی دنبال می‌کند، خاطرنشان کرد: از دادستانی و وزارت اطلاعات در این باره سوال خواهم کرد و بعد از آن اگر لازم بود اظهارنظر می کنیم.

منبع: اعتماد آنلاین
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #بازداشت #شنیده‌ام #نماینده #موضوع #دنبال #ضرورتی #وضعیت #بازداشتی‌های #وزارت #مطهری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : علی مطهری: وضعیت بازداشتی‌های مقابل وزارت کار را پیگیری می‌کنم/ ضرورتی برای بازداشت افراد شرکت‌کننده در تجمع آرام نبود/ تا جایی که شنیده‌ام تجمع روز زن آرام بوده است


X https://sport45.site/