مجلس در موضوع استیضاح وزرا به دنبال باج‌خواهی نیست

تاریخ انتشار : یکشنبه 20 اسفند 1396 - ساعت : 13:31

کد مطلب: 232970 چاپ به اشتراگ گذاشتن

کواکبیان در تذکر شفاهی:

مجلس در موضوع استیضاح وزرا به دنبال باج‌خواهی نیست

مازندمجلس: نماینده مردم تهران در مجلس گفت: برخی سایت‌ها استیضاح وزرا را به گونه‌ای جلوه می‌دهند که گویا نمایندگان به دنبال باج‌خواهی هستند اما هرگز اینگونه نیست.

مازندمجلس:، مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه) پارلمان با استناد به ماده 79 و 24 قانون اساسی، بر دفاع از صحن مجلس تأکید کرد و اظهار داشت: اخیرا در برخی سایت‌ها در رابطه با استیضاح وزرا مواردی را مطرح می‌کنند و موضوع را به گونه‌ای جلوه می‌دهند که گویی نمایندگان باج‌خواهی می‌‌کنند. 

وی با بیان اینکه استیضاح وزرا حق نمایندگان مجلس است، افزود: مجلس به دنبال این باج‌خواهی‌ها نیست، بنده که هیچ‌کدام از این استیضاح‌های پیش رو را امضا نکردم و حتی ممکن است به آنها رأی ندهم، اما نباید در برخی سایت‌ها مسائل را اینگونه مطرح کنند. 

کواکبیان همچنین عنوان کرد: کسانی که شهردار تهران را احضار می‌کنند، باید آنهایی را که صدای مرحوم رفسنجانی را هم تقلید می‌کنند احضار کنند. 

وی در بخش پایانی تذکر خود خطاب به محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه تصریح کرد: شما قول داده بودید که یارانه مطبوعات و احزاب پرداخت شود، اما تاکنون هیچ‌گونه اقدامی در این رابطه صورت نگرفته است. 

 


منبع : فارس

برچسب ها : #مجلس #کواکبیان #استیضاح #رابطه #نمایندگان #احضار #تهران #موضوع #دنبال #باج‌خواهی #سایت‌ها

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مجلس در موضوع استیضاح وزرا به دنبال باج‌خواهی نیست


X https://sport45.site/