تاریخ انتشار : یکشنبه 20 اسفند 1396 - ساعت : 15:00

کد مطلب: 232992 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در حکمی از سوی انصاری؛

«زهرا احمدی پور» رئیس مرکز آموزش مدیریت دولتی شد

مازندمجلس: رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در حکمی «زهرا احمدی­ پور» را به سمت رئیس مرکز آموزش مدیریت دولتی منصوب کرد.

مازندمجلس:به گزارش خبرگزاری مهر، جمشید انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در حکمی «زهرا احمدی­ پور» را به سمت رئیس مرکز آموزش مدیریت دولتی منصوب کرد.

متن این حکم به شرح زیر است:

سرکار خانم زهرا احمدی­ پور

با سلام

نظر به تعهد، توانایی، تجارب مدیریتی و سوابق علمی سرکار عالی، در اجرای ماده(۹) اساسنامه مرکز و به موجب این حکم به عنوان«رئیس مرکز آموزش مدیریت دولتی» منصوب می­شوید.

انتظار دارد با همفکری و همکاری اساتید و صاحب­نظران مراکز آموزشی و پژوهشی و بهره­گیری از ظرفیت مدیران و کارشناسان آن مرکز زمینه تحقق اهداف و ماموریت­های مرکز را بیش از پیش فراهم نمایید.

گسترش همکاری­های علمی و پژوهشی با مراکز آموزشی و پژوهشی کشور برای تحقق برنامه­های مرکز و سازمان اداری و استخدامی کشور، توسعه و تعمیق آموزش­های مهارتی مدیران و کارکنان دولت و تربیت مدیران آینده نظام اداری از اولویت­های اصلی آن مرکز در دوره جدید فعالیت خواهد بود.

امید است با بهره­گیری از رهنمودها و سیاست­های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری و اتکال به خداوند سبحان و رعایت اصول قانون­مداری، اعتدال­گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در انجام وظایف محوله موفق باشید.»

شایان ذکر است زهرا احمدی­پور دانش آموخته جغرافیای سیاسی در مقطع دکترا و عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس است.

وی پیش از این در سمت ­هایی چون مدیرکلی دفتر تقسیمات کشوری وزارت کشور، معاونت ورزش بانوان سازمان تربیت بدنی و رئیسسازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مشغول به فعالیت بوده است.


منبع : مهر

برچسب ها : #اداری #آموزش #مدیران #تربیت #پژوهشی #مدیریت #دولتی #بهره­گیری #فعالیت #سرکار #استخدامی #احمدی­ #مراکز #آموزشی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : «زهرا احمدی پور» رئیس مرکز آموزش مدیریت دولتی شد


X https://sport45.site/