تاریخ انتشار : یکشنبه 20 اسفند 1396 - ساعت : 14:26

کد مطلب: 232999 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون سابق روحانی حکم گرفت

مازندمجلس: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در حکمی زهرا احمدی­ پور را به سمت رئیس مرکز آموزش مدیریت دولتی منصوب کرد.

مازندمجلس: جمشید انصاری، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در حکمی زهرا احمدی­ پور را به سمت رئیس مرکز آموزش مدیریت دولتی منصوب کرد.
در این حکم آمده است: نظر به تعهد، توانایی، تجارب مدیریتی و سوابق علمی سرکار عالی، در اجرای ماده(9) اساسنامه مرکز و به موجب این حکم به عنوان«رئیس مرکز آموزش مدیریت دولتی» منصوب می­شوید.
انتظار دارد با همفکری و همکاری اساتید و صاحب­نظران مراکز آموزشی و پژوهشی و بهره­گیری از ظرفیت مدیران و کارشناسان آن مرکز زمینه تحقق اهداف و ماموریت­های مرکز را بیش از پیش فراهم نمایید.
گسترش همکاری­های علمی و پژوهشی با مراکز آموزشی و پژوهشی کشور برای تحقق برنامه­های مرکز و سازمان اداری و استخدامی کشور، توسعه و تعمیق آموزش­های مهارتی مدیران و کارکنان دولت و تربیت مدیران آینده نظام اداری از اولویت­های اصلی آن مرکز در دوره جدید فعالیت خواهد بود.
امید است با بهره­ گیری از رهنمودها و سیاست­های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری و اتکال به خداوند سبحان و رعایت اصول قانون­مداری، اعتدال­گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در انجام وظایف محوله موفق باشید.
شایان ذکر است دکتر زهرا احمدی­پور دانش آموخته جغرافیای سیاسی در مقطع دکترا و عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس است.
وی پیش از این در سمت­هایی چون مدیرکلی دفتر تقسیمات کشوری وزارت کشور، معاونت ورزش بانوان سازمان تربیت بدنی و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مشغول به فعالیت بوده است.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #اداری #پژوهشی #مدیران #تربیت #آموزشی #فعالیت #مراکز #منصوب #استخدامی #آموزش #مدیریت #دولتی #معاون

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : معاون سابق روحانی حکم گرفت


X https://sport45.site/