کناره گیری آیت الله جنتی از نمازجمعه تهران

تاریخ انتشار : یکشنبه 20 اسفند 1396 - ساعت : 15:47

کد مطلب: 233019 چاپ به اشتراگ گذاشتن

کناره گیری آیت الله جنتی از نمازجمعه تهران

مازندمجلس: مقام معظم رهبری با کناره گیری آیت الله جنتی از امامت نمازجمعه تهران موافقت کردند.

مازندمجلس: آیت الله جنتی از امامت جمعه تهران کناره گیری کرد.

به گزارش عصرایران، آیت الله احمد جنتی در نامه ای خطاب به مقام معظم رهبری درخواست کناره گیری از امامت نمازجمعه تهران را ارائه کرد و مقام معظم رهبری نیز با این موضوع موافقت کردند.

وی در این نامه‌ با اشاره به " ۲۵ سال توفیق خدمت در سنگر امامت جمعه تهران و با تشکر از اعتماد و عنایات آیت الله خامنه‌ای در طول این مدت"، درخواست کناره‌گیری از امامت جمعه تهران را مطرح کرد که مقام معظم رهبری با این درخواست موافقت کردند.

آیت الله جنتی متولد 1305 (91 ساله ) یکی از 6 امام جمعه تهران بود.
آیت الله خامنه ای امام جمعه تهران است و هم اکنون احمدخاتمی، صدیقی، موحدی کرمانی و امام کاشانی و ابوترابی دیگر امامان جمعه موقت تهران هستند.

آیت الله جنتی هم اکنون دبیرشورای نگهبان، رئیس مجلس خبرگان، دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و عضو مجمع تشخیص مصحلت نظام است.


منبع : عصر ایران

برچسب ها : #مازندران #مازند #پرسپولیس #استقلال #مازندمجلس #مازند_مجلس #مجلس #ایران #مجلس-شورای-اسلامی #شورا #مازندشورا #مازند-شورا #‌ایرانی #مازندرانی #جنگل #‌سرسبز #تهران #نکا #ساری #قائمشهر #بابل #دانشگاه #اسلام #سیاست‌ #فرهنگ #سیاسی #اسلامی #روحانی #خامنه‌ای #خدا #مطالبه #وزیر #وزارت #وزرا #سازمان #اجتماعی #رامسر #شهر #شهرداری #امام #زنده #پخش #صداوسیما #رئیس #ریاست #سمت #رهبر #انقلاب #انقلاب-اسلامی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کناره گیری آیت الله جنتی از نمازجمعه تهران


X https://sport45.site/