تاریخ انتشار : یکشنبه 20 اسفند 1396 - ساعت : 17:03

کد مطلب: 233043 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ظریف در دیدار رئیس کمیته بین المللی صلیب سرخ:

ایران نهایت تلاش خودرا به منظور کاهش آلام مردم سوریه انجام می دهد

مازندمجلس: وزیر خارجه کشورمان گفت: ایران نهایت تلاش خود را به منظور کاهش آلام و مصائب مردم جنگ زده کشورهای سوریه و یمن و ارسال کمک های بشر دوستانه به مردم این دو کشور به عمل خواهد آورد.

مازندمجلس:به گزارش خبرگزاری مهر، رئیس کمیته بین المللی صلیب سرخ در این دیدار اراده و تمایل آن کمیته برای تداوم گفتگوها و همکاریها با جمهوری اسلامی در خصوص مهمترین مشکلات انسانی مربوط به وجود بحران انسانی در برخی کشورهای منطقه از جمله سوریه، یمن و عراق را به اطلاع وزیر امور خارجه کشورمان رساند.

همچنین تحولات انسانی در سوریه از جمله ضرورت تخلیه مردم عادی منطقه جنگ زده غوطه شرقی و تداوم ارسال کمک های بشر دوستانه به ساکنان در بند آن منطقه مورد گفتگو و تبادل نظر قرار گرفت.

لزوم آتش بس فوری در یمن و ارسال کمک های دارویی و غذایی به مردم آن کشور از دیگر محورهای مطرح شده در این دیدار بود.

وزیر امور خارجه کشورمان در این دیدار اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران نهایت تلاش خود را به منظور کاهش آلام و مصائب مردم جنگ زده کشورهای سوریه و یمن و ارسال کمک های بشر دوستانه به مردم این دو کشور به عمل خواهد آورد.


منبع : مهر

برچسب ها : #سوریه #دیدار #ارسال #منطقه #انسانی #کمیته #کشورمان #دوستانه #اسلام #وزیر #ایران #خارجه #المللی #جمهوری #تداوم #اسلامی #نهایت #کشورهای #منظور

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ایران نهایت تلاش خودرا به منظور کاهش آلام مردم سوریه انجام می دهد


X https://sport45.site/