رد هرگونه تحمیل هزینه اضافی بر نظام سلامت در کمیسیون بهداشت

تاریخ انتشار : یکشنبه 20 اسفند 1396 - ساعت : 19:00

کد مطلب: 233060 چاپ به اشتراگ گذاشتن

همتی عنوان کرد

رد هرگونه تحمیل هزینه اضافی بر نظام سلامت در کمیسیون بهداشت

مازندمجلس: سخنگوی کمیسیون بهداشت از تأکید اعضای کمیسیون و مسئولان وزارت بهداشت بر ممانعت از هرگونه تحمیل هزینه اضافی بر نظام سلامت و عدالت میان رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی خبر داد.

مازندمجلس:احمد همتی سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی ، جزئیات نشست عصر امروز یکشنبه 20 اسفند این کمسیون را تشریح کرد.

وی با اشاره به حضور مسئولان وزارت بهداشت، بیمه‌ها، سازمان نظام پزشکی و مرکز پژوهش‌های مجلس در نشست امروز کمیسیون بهداشت اظهار داشت: پس از بحث و بررسی درباره تعرفه‌های پزشکی و پیراپزشکی، اعضای کمیسیون و مسئولان حاضر به این جمع بندی رسیدند که این تعرفه‌ها نباید هزینه اضافه بر نظام سلامت کشور تحمیل کند.

همتی گفت: جمع‌بندی دیگری که در نشست امروز کمیسیون بهداشت ودرمان صورت گرفت، تاکید بر عدالت میان رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی بود به نحوی که تفاوت میان این رشته‌ها نامتعارف نباشد.

نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در نهایت بر پیش‌بینی راهکارهایی جهت عملیاتی سازی این جمع‌بندی‌ها در کمیسیون بهداشت و درمان تاکید شد.


منبع : فارس

برچسب ها : #بهداشت #کمیسیون #امروز #پزشکی #مجلس #اسلام #اظهار #پیراپزشکی #تاکید #شورا #اسلامی #هزینه #تحمیل #سلامت #درمان #گفت‌وگو #شورای #مسئولان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : رد هرگونه تحمیل هزینه اضافی بر نظام سلامت در کمیسیون بهداشت


X https://sport45.site/