بررسی لایحه مناطق آزاد بدون تصویب جزئیات در نشست امروز کمیسیون اقتصادی

تاریخ انتشار : یکشنبه 20 اسفند 1396 - ساعت : 19:00

کد مطلب: 233064 چاپ به اشتراگ گذاشتن

کریمی عنوان کرد

بررسی لایحه مناطق آزاد بدون تصویب جزئیات در نشست امروز کمیسیون اقتصادی

مازندمجلس: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در جلسه امروز ما به تصمیم نهایی نرسیدیم و جلسه به کش و قوس بحث‌های جزئی و کارشناسی درباره لایحه مناطق آزاد انجامید.

مازندمجلس:علی‌اکبر کریمی نماینده مردم اراک و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ، در تشریح نشست عصر امروز کمیسیون متبوعش اظهار داشت: جلسه امروز با حضور مرتضی بانک دبیر شورای عالی مناطق آزاد و همچنین برخی کارشناسان سازمان‌های مربوط به این بخش و اعضای این کمیسیون تشکیل شد.

وی افزود: با توجه به اینکه ادامه بررسی لایحه مناطق آزاد در دستور کار بود نمایندگان توضیحات و ابهامات خود را در خصوص این لایحه مطرح کردند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین تصریح کرد: در مجموع امروز جلسه امروز به مصوبه خاصی نینجامید و نهایتا ادامه بررسی‌ها درباره لایحه ایجاد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی جدید مورد بحث قرار گرفت.

کریمی همچنین عنوان کرد:‌ در این رابطه ما به تصمیم نهایی نرسیدیم و جلسه به کش و قوس بحث‌های جزئی و کارشناسی درباره لایحه مزبور انجامید که در نهایت ادامه بررسی‌ها به جلسات آتی کمیسیون موکول شد.


منبع : فارس

برچسب ها : #کمیسیون #لایحه #امروز #مناطق #اقتصادی #ادامه #کریمی #همچنین #درباره #شورا #مجلس #بررسی‌ها #عنوان #شورای #بررسی #گفت‌وگو

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بررسی لایحه مناطق آزاد بدون تصویب جزئیات در نشست امروز کمیسیون اقتصادی


X https://sport45.site/