تاریخ انتشار : یکشنبه 20 اسفند 1396 - ساعت : 19:35

کد مطلب: 233076 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مرعشی در کنگره حزب کارگزاران سیستان و بلوچستان:

نباید مخاطب جبهه اصلاحات رابشکنیم/لازم باشدازروحانی انتقاد میکنیم

مازندمجلس: سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی گفت: سیاست حزب ما حمایت منتقدانه از دولت است و هر جا که لازم باشد از روحانی انتقاد خواهیم کرد.

مازندمجلس:به گزارش خبرگزاری مهر، سیدحسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی امروز(یکشنبه) در کنگره حزب کارگزاران سیستان و بلوچستان اظهار داشت: ما در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی کشور نیاز داریم که کارکرد و خروجی ۴۰ ساله داشته و با یک نگاه چهل ساله نواقص و ایرادات را کشف و رفع کنیم و برای آینده دست به یک اصلاحات واقعی بزنیم.

وی افزود: دو نکته برجسته در حزب کارگزاران باعث افتخار حزب است؛ یکی سند مواضع حزب که کار سنگینی درمورد آن صورت گرفته و به ٤٠ مورد سیاسی پرداخته شده که ما در مورد هر جز آن جداگانه بحث کرده‌ایم و به جرات می‌توان گفت که دقیق‌ترین، کامل‌ترین و شجاعانه‌ترین سند مواضع حزبی در ایران است.

مرعشی ادامه داد: مورد دیگر که بحث بسیار مهمی در حوزه مطبوعات است، نشریه «سازندگی» است که امروز با تحقیق می‌توان گفت که جامع‌ترین و کامل‌ترین روزنامه‌ای است که منتشر می‌شود و حدود ٧٠ نفر از بهترین نویسنده‌ها در آن فعال‌اند. امروز با افتخار می‌گوییم در عرصه مطبوعات حرف زیادی داریم.

وی تاکید کرد: عضوگیری و سازماندهی سرعت ملایمی دارد؛ نه خیلی کند است و نه خیلی تند اما در آینده در دستور کار است که بتوانیم حزب را گسترش دهیم.

مرعشی در ادامه با اشاره به اخذ مجوزهای لازم برای راه‌اندازی شعبه‌های شهرستانی حزب کارگزاران گفت: جذب نیروهای نخبه جوان، پیگیری آموزش‌های تشکیلاتی و حزبی، راه‌اندازی حوزه‌های این حزب در شهرستان‌ها و برگزاری نشست‌های آموزشی برای مردم و نیروهای غیرحزبی از اولویت‌های آتی این مجموعه است. یکی از موضوعات مهم در شرایط امروز کشور همراهی با مردم است.

سخنگوی حزب کارگزاران تصریح کرد: ما احزاب را با اتکا به حمایت‌های مردم درست کردیم و اکنون نباید مردم را تنها بگذاریم، زیرا همه چیز را مدیون مردم هستیم و هدف ما از آوردن آن‌ها پای صندوق رای آشنایی مردم با حق و حقوق خودشان است.

مرعشی گفت: نکته قابل توجه و تمرکز بر همکاری درون جبهه‌ای است و ما باید این واقعیت را بپذیریم که هیچ حزبی به تنهایی آنقدر نفوذ ندارد که بتواند مجلس یا یک شورا را هدایت کند.

وی ادامه داد: جبهه اصلاحات به عنوان کلی، امروز در جامعه مخاطب دارد که نباید آن را به‌خاطر مشکلات داخلی بشکنیم و از دست بدهیم. سیاست حزب ما حمایت منتقدانه از دولت است و هر جا که لازم باشد از روحانی انتقاد خواهیم کرد.

مرعشی گفت: سیاست ما در سیستان و بلوچستان فعالیت بر پایه وحدت اهل سنت و تشیع است چون مسائل مذهبی، مشکلاتی درست می‌کند که منافع آن را گروه‌های افراطی دو مذهب می‌برند. ما در استان سیستان و بلوچستان در پی نوعی همکاری بسیار شایسته از خواهران و برادران دو مذهب در درون حزب هستیم.

سخنگوی کارگزاران با اشاره به روند تشکیلاتی تایید مجمع عمومی حزب و معرفی اعضای شورای مرکزی این مجموعه در استان سیستان و بلوچستان گفت: طبق اسناد تشکیلاتی، کمیته تشکیلات مرکزی حزب پس از تایید مجمع عمومی در استان سیستان و بلوچستان، نسبت به معرفی اعضای منتخب استان اقدام خواهد کرد.


منبع : مهر

برچسب ها : #مرعشی #بلوچستان #سیستان #کارگزاران #امروز #استان #تشکیلاتی #سخنگوی #ادامه #اصلاحات #نباید #روحانی #سیاست #هستیم #مجموعه #کنگره #همکاری #عمومی #شورا #شهر #مرکزی #اعضای #معرفی #تایید #نیروهای #افتخار #مواضع #آینده #داریم #سازندگی #می‌توان #کامل‌ترین #اشاره #راه‌اندازی #مطبوعات #بسیار #مخاطب #انتقاد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نباید مخاطب جبهه اصلاحات رابشکنیم/لازم باشدازروحانی انتقاد میکنیم


X https://sport45.site/