تاریخ انتشار : یکشنبه 20 اسفند 1396 - ساعت : 19:46

کد مطلب: 233082 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ادعای دعوت نوبخت از نمایندگان استیضاح‌کننده تکذیب شد

مازندمجلس: کانال سخنگوی دولت ادعای یکی از نمایندگان مخالف دولت درباره دعوت حزب اعتدال و توسعه از برخی نمایندگان مجلس از جمله استیضاح کنندگان سه وزیر دولت اقدامی مصداق بداخلاقی سیاسی توصیف و آن را تکذیب کرد.

مازندمجلس:
کانال سخنگوی دولت در این رابطه نوشت:
یکی از نمایندگان مجلس در گفت‌وگو با برخی پایگاه‌های خبری مدعی دعوت نوبخت از نمایندگان مجلس برای مذاکره و لابی قبل از جلسه استیضاح در محل سازمان برنامه و بودجه شد درحالیکه بررسی‌ها نشان می دهد وی با قلب واقعیت و تحریف اصل موضوع به تشویش اذهان عمومی پرداخته است.
اصل ماجرا چیست؟
رمضانعلی سبحانی‌فر مسئول کانون نمایندگان عضو حزب اعتدال و توسعه در این رابطه گفت: اعضای این کانون جلسات منظمی را با مسئولان برگزار می کنند و در همین راستا بنده به عنوان مسئول کانون نمایندگان عضو حزب اعتدال و توسعه طی نامه ای از اعضا دعوت کردم به منظور بحث و تبادل نظر درباره مسائل روز در جلسه ای شرکت نمایند.
وی افزود: بدلیل فاصله اندک سازمان و بودجه و مجلس شورای اسلامی و حجم پرترافیک کارهای پایان سال، تصمیم گرفتیم جلسه نوبت ۲۱اسفند در محل این سازمان و با حضور برخی مسئولین برگزار شود.
سبحانی فر همچنین گفت: از وزرای مورد استیضاح هم از طریق معاونت های پارلمانی آنها دعوت کردیم تا در صورت امکان در این نشست حاضر و به سوالات نمایندگان پاسخ دهند.
وی بار دیگر تاکید کرد: این دعوت با امضای بنده از اعضای کانون نمایندگان حزب انجام شده و ادعای یکی از همکاران درباره دعوت دکتر نوبخت از نمایندگان استیضاح کننده و برخی مطالب دیگر کذب محض است.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #نمایندگان #کانون #نوبخت #استیضاح #سازمان #مجلس #برگزار #درباره #اعضای #اعتدال #رابطه #بودجه #مسئول #ادعای #توسعه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ادعای دعوت نوبخت از نمایندگان استیضاح‌کننده تکذیب شد


X https://sport45.site/