تاریخ انتشار : دوشنبه 21 اسفند 1396 - ساعت : 10:40

کد مطلب: 233177 چاپ به اشتراگ گذاشتن

خانواده‌های جانباختگان حادثه هواپیمای ATR به کمیسیون اصل ۹۰ شکایت کردند

مازندمجلس: رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی، از شکایت خانواده‌های جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای ATR به کمیسیون اصل ۹۰ خبر داد.

مازندمجلس: داوود محمدی از شکایت جمعی از خانواده‌های جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای تهران ـ یاسوج به کمیسیون اصل ۹۰ خبر داد و اظهار داشت: علاوه بر اولیای دم، گروهی از نمایندگان مجلس هم درباره این حادثه به کمیسیون اصل ۹۰ شکایت کرده‌اند.
وی افزود: در پی این شکایت‌ها، چندین جلسه با مسئولان وزارت راه و سازمان هواپیمایی کشوری برگزار شده و یک تیم کارشناسی با مسئولیت رئیس کمیته اقتصادی کمیسیون اصل ۹۰ به محل حادثه رفته‌اند، از نزدیک بررسی کرده‌اند و نظرات کارشناسی مختلف نیز دریافت شده است.
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هم‌اکنون منتظر اعلام رسمی نتیجه بازخوانی جعبه سیاه هواپیما به کمیسیون هستیم تا در نهایت، بررسی‌های صورت گرفته را جمع‌بندی کنیم.
محمدی خاطرنشان کرد: در صورتی که طبق نظر کمیسیون، کوتاهی و قصوری صورت گرفته و جرمی متوجه کسی باشد، گزارش حادثه از طرف کمیسیون به قوه قضائیه ارسال می‌شود.
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی افزود: علاوه بر این، در صورت تصمیم‌گیری در صحن کمیسیون، ممکن است این گزارش در صحن مجلس نیز قرائت شود.

منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #کمیسیون #حادثه #شکایت #گزارش #افزود #کارشناسی #شورای #اسلامی #گرفته #علاوه #جانباختگان #هواپیمای #محمدی #خانواده‌های #کرده‌اند

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : خانواده‌های جانباختگان حادثه هواپیمای ATR به کمیسیون اصل ۹۰ شکایت کردند


X https://sport45.site/