تاریخ انتشار : دوشنبه 21 اسفند 1396 - ساعت : 12:34

کد مطلب: 233211 چاپ به اشتراگ گذاشتن

وزیر نفت:اموال کشف شده از اختلاس گر شرکت اکتشاف بیش از رقم اختلاس است

مازندمجلس: وزیر نفت با اشاره به اختلاس شرکت اکتشاف گفت: با پیگیری دستگاه قضایی و نیروهای امنیتی، آنطور که به من گفته‎اند، اموالی بیش از میزان اختلاس صورت‎گرفته از این فرد شناسایی و توقیف شده است.

مازندمجلس: به گزارش نامه نیوز بیژن زنگنه در جمع خبرنگاران گفت: ملی شدن صنعت نفت به معنای تسلط کامل بر صنعت نفت است که این مهم بعد از انقلاب اتفاق افتاد و باید قدر آن را دانست.
وی با اشاره به این که اکثر کشورها بعد از ملی شدن نفت در ایران، با فاصله زمانی به این سمت رفتند، ضمن تبریک روز ملی شدن صنعت نفت ادامه داد: ملی شدن صنعت نفت در زمان خود یک حرکت مهم بود؛ حرکتی که بیش از آن‌که صنعتی باشد، سیاسی بود. یعنی هدف تسلط بر مقدرات نفت ایران بود و نه نفی تعامل.
وزیر نفت با بیان این که مرحوم دکتر مصدق هم دنبال بیرون کردن خارجی‌ها نبود، بلکه هدف حفظ مالکیت و حاکمیت مخازن برای ملت ایران بود، گفت: شرکت انگلیسی در برابر این خواست ملی ما مقاومت کرد، مشکلاتی ایجاد و سرانجام کودتا شد.
زنگنه درباره آخرین وضع پرونده اختلاس‎گر مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران نیز اظهار کرد: با پیگیری دستگاه قضایی و نیروهای امنیتی، آنطور که به من گفته‎اند، اموالی بیش از میزان اختلاس صورت‎گرفته از این فرد شناسایی و توقیف شده است.
وی درباره متواری شدن این فرد به کانادا نیز افزود: این که او به کانادا رفته را باور نمی‎کنم.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #ایران #اختلاس #کانادا #زنگنه #اکتشاف #درباره

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : وزیر نفت:اموال کشف شده از اختلاس گر شرکت اکتشاف بیش از رقم اختلاس است


X https://sport45.site/