فعالیت نوروزی مجتمع خدمات بهزیستی روستایی بهار

تاریخ انتشار : دوشنبه 21 اسفند 1396 - ساعت : 13:05

کد مطلب: 233215 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فعالیت نوروزی مجتمع خدمات بهزیستی روستایی بهار

مازندمجلس: به مناسبت فرا رسیدن نوروز مجتمع خدمات بهزیستی روستایی بهار قادی محله آمل تعدادی سبد غذایی برای توانخواه های خودش تهیه و توزیع کرد

مازندمجلس: در همین راستا رضا ادهمی مدیریت این مجتمع در پیامی فرا رسیدن نوروز را تبریک گفت. این پیام به شرح ذیل است: نوروز سرآغاز شکوفایی تجدیدحیات طبیعت و زمزمه تجلی ذات لایزال الهی در تغییر فصول و تحول احوال هاست که نویدبخش گذار از زمستان و شروع فصلی جدید مملو از شوق در حرکت به سوی رشد و تعالی و پیشرفت تانیل به اهداف متعالی ایران عزیز اسلامی و سازمان بزرگ بهزیستی است.

اینجانب ضمن تبریک و تشکر از زحمات جناب آقای دکتر آرام مدیرکل محترم بهزیستی استان و معاونین محترم و ریاست حراست اداره‌کل و همه کارکنان خدوم بهزیستی استان در سالی که گذشت و بااستعانت ازآفریدگار جهان فرارسیدن بهاران شکوهمند راکه هنگامه تجلی مواهب الهی برسرطبیعت است را خدمت هموطنان ایران اسلامی و هم استانی های عزیز و همشهری‌های عزیزم تبریک عرض می نماییم .

امید است با یاری از ذات لایزال الهی و در سایه توجهات حضرت بقیه ا... الاعظم مهدی موعود(ع)  و با پیروی از رهبری های رهبرعظیم الشان انقلاب امام خامنه ای (مدظله العالی)سالی پرازخیرو برکت داشته باشیم.

رضا ادهمی

مدیریت مجتمع خدمات بهزیستی روستایی بهار قادی محله (شهرستان آمل)


برچسب ها : #بهزیستی #آمل #پیام نوروزی #خدمات رفاهی #مازندمجلس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : فعالیت نوروزی مجتمع خدمات بهزیستی روستایی بهار


X https://sport45.site/