تاریخ انتشار : دوشنبه 21 اسفند 1396 - ساعت : 13:09

کد مطلب: 233217 چاپ به اشتراگ گذاشتن

احمدی‌نژاد عدالت را برای همه می‌خواست یا برای رفقایش؟/ وزیر دولت نهم: زمان روشنگری فرا رسیده است

مازندمجلس: وی با بیان اینکه، کابینه دولت نهم و دهم با رفتارهای امروز احمدی‌نژاد موافق نیستند و تنها برخی اطرافیان که اندک هستند، او را همراهی می‌کنند، تأکید کرد: البته انتقاد از رفتار احمدی‌نژاد به معنای تائید عملکرد دولت فعلی یا برخی دیگر از مسئولین نیست و نباید این‌گونه تلقی شود که انتقاد از احمدی‌نژاد به معنای همراهی با دولت فعلی است چراکه اشکالات دولت فعلی کمتر دولت سابق نیست.

مازندمجلس: به گزارش نامه نیوز تسنیم نوشت: عضو کابینه دولت نهم گفت: کابینه دولت نهم و دهم با رفتارهای امروز احمدی‌نژاد موافق نیستند و تنها برخی اطرافیان که اندک هستند، او را همراهی می‌کنند.
سید مهدی هاشمی عضو کابینه دولت نهم با بیان اینکه، گذشت زمان موجب شناخت بیشتر افراد و مسئولین برای مردم می‌شود، گفت: وقتی کسی از عدالت صحبت می‌کند، گذشت زمان می‌تواند ثابت کند که او آیا عدالت را برای همه می‌خواهد یا تنها برای قبیله خودش.
وی با بیان اینکه، آقای احمدی‌نژاد هشت سال نفر دوم کشور و نفر اول دستگاه اجرایی کشور بوده است، تصریح کرد: انتظار حداقلی مردم این است که ایشان قانون، مقررات و ضوابط کشور و نظام را بشناسند؛ اگر مفاسدی که ایشان امروز از آن سخن می‌گوید در گذشته نیز بوده و ایشان سکوت کرده که نشانه خیانت است و اما اگر این مفاسد برای مقطع کنونی است پیش لازم است ایشان مستند سخن گفته و بر اساس قانون عمل کند چرا که آقای احمدی نژاد مجری قانون بوده و باید بهتر از دیگران قانون را بداند.
هاشمی، با بیان اینکه قبیله گرایی با عدالت همخوانی ندارد، گفت: البته قوه قضائیه باید با رفع اشکالات، این قوه را هرگونه ایجاد شبهه تطهیر کند اما وجود اشکالات احتمالی نیز دلیل نمی‌شود که آقای احمدی‌نژاد برای دفاع از قبیله اندک و چند نفره خود، دستگاه قضائی را زیر سؤال ببرد. به نظرم، زمان آن رسیده که رسانه‌ها برای روشنگری بیشتر اقدام کنند و اعضای کابینه دولت نهم و دهم برای دفاع از عملکرد نیروهای انقلابی و البته اقدامات و رفتارهای غلط آقای احمدی‌نژاد روشنگری و شفاف‌سازی کرده و پرچم‌دار این عرصه باشند.
وزیر کشور دولت نهم، گفت: متأسفم از اینکه آقای احمدی‌نژاد امروز با رفتارهای غلط آب به آسیاب دشمن می‌ریزد و رفتارهایش موجب تضعیف نظام و از بین بردن خدماتش می‌شود؛ واقعاً جای تأسف دارد فردی که هشت سال رئیس قوه مجریه بوده امروز حرف‌های می‌زند که نشانگر ناآشنایی او به الفبای قانون است.
وی با بیان اینکه، کابینه دولت نهم و دهم با رفتارهای امروز احمدی‌نژاد موافق نیستند و تنها برخی اطرافیان که اندک هستند، او را همراهی می‌کنند، تأکید کرد: البته انتقاد از رفتار احمدی‌نژاد به معنای تائید عملکرد دولت فعلی یا برخی دیگر از مسئولین نیست و نباید این‌گونه تلقی شود که انتقاد از احمدی‌نژاد به معنای همراهی با دولت فعلی است چراکه اشکالات دولت فعلی کمتر دولت سابق نیست.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #احمدی‌نژاد #کابینه #امروز #قانون #اینکه #رفتارهای #عدالت #همراهی #اشکالات #البته #روشنگری #قبیله #انتقاد #معنای #دستگاه #عملکرد #هاشمی #موافق #رسیده #نیستند #اطرافیان #بیشتر #مسئولین

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : احمدی‌نژاد عدالت را برای همه می‌خواست یا برای رفقایش؟/ وزیر دولت نهم: زمان روشنگری فرا رسیده است


X https://sport45.site/