بررسی موضوع عدم پرداخت مطالبات شرکت‌های تولید زغال‌سنگ توسط ذوب‌آهن در کمیسیون اقتصادی

تاریخ انتشار : دوشنبه 21 اسفند 1396 - ساعت : 15:57

کد مطلب: 233255 چاپ به اشتراگ گذاشتن

حسن بیگی مطرح کرد

بررسی موضوع عدم پرداخت مطالبات شرکت‌های تولید زغال‌سنگ توسط ذوب‌آهن در کمیسیون اقتصادی

مازندمجلس: نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع عدم پرداخت مطالبات تولیدکنندگان زغال سنگ توسط شرکت ذوب‌آهن در کمیسیون اقتصادی بررسی شد و مقرر شد تا طی روزها و هفته‌های آتی ۵۰ درصد این مطالبات پرداخت شود.

مازندمجلس:ابوالفضل حسین بیگی نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی ، گفت: نشست کمیسیون اقتصادی مجلس برای بررسی مطالبات تولیدکنندگان زغال‌سنگ از ذوب‌آهن با حضور مسئولین وزارت صنعت و معدن و انجمن‌های زغال‌سنگ سراسر کشور برگزار شد و بنده نیز به عنوان نماینده شهرستان دامغان که دارای معادن زیاد زغال‌سنگ است در این نشست حضور داشتم. 

وی افزود: پس از بررسی‌هایی که در این جلسه پیرامون این موضوع صورت گرفت، مقرر شد تا ذوب‌آهن 50 درصد مطالبات تولیدکنندگان زغال‌سنگ را طی روزها و هفته‌های آتی پرداخت کند. 

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: کارگران شرکت‌های زغال‌سنگ حدود شش ماه است که حقوق دریافت نکرده‌اند و کارگران این شرکت‌ها با مشکلات عدیده‌ای در حوزه اقتصادی و معیشتی مواجه هستند. 

حسن بیگی در پایان با اشاره به مشکلات بازنشستگان شرکت ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: در حالی که زیر پای اعضای هیأت مدیره شرکت ذوب‌آهن ماشین‌هایی همچون بنز،‌ بی‌ام‌و و لنکروز دیده می‌شود و این شرکت تفرجگاه‌هایی در داخل و خارج از کشور دارد، اما کارگران این شرکت با مشکلات دریافت حقوق‌شان مواجه هستند و اعضای هیأت مدیره خون تن این کارگران را می‌مکند و روز به روز هم پرروتر می‌شوند. 


منبع : فارس

برچسب ها : #زغال‌سنگ #ذوب‌آهن #کارگران #مشکلات #اقتصادی #دامغان #نماینده #مطالبات #بررسی #دریافت #مواجه #اعضای #مدیره #موضوع #اسلامی #گفت‌وگو #کمیسیون #پرداخت #شورای #شرکت‌های #تولیدکنندگان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بررسی موضوع عدم پرداخت مطالبات شرکت‌های تولید زغال‌سنگ توسط ذوب‌آهن در کمیسیون اقتصادی


X https://sport45.site/