تاریخ انتشار : سه شنبه 22 اسفند 1396 - ساعت : 07:26

کد مطلب: 233331 چاپ به اشتراگ گذاشتن

واکنش کرباسچی به تهدید توکلی برای برگزاری تجمع علیه دولت:در طول این همه سال که مسئولیت داشتید،چرا به فکر شفافیت نبودید؟ /اين دولت عادت به تهديد‌هايي اين چنيني كه چه‌بسا عامل آن ديگران هستند، دارد/ براي دولت فخيمه نهم و دهم هم چنين ضرورتي احساس كرديد؟

مازندمجلس: غلامحسین کرباسچی در روزنامه اعتماد در باره تهدید احمدتوکلی به برگزاری تجمع علیه دولت نوشت:در خبرها آمده بود كه بعضي از نمايندگان سابق كه سال‌ها در صندلي‌هاي سبز و قرمز نشسته‌اند و بر پست‌هاي مختلف از جمله وزارت تكيه زده‌اند، دولت را تهديد كرده‌اند.

مازندمجلس: در حاشيه همه تهديد‌ها عليه دولت مظلوم جمهوري اسلامي ايران كه وارث بدترين شرايط اقتصادي تاريخ ايران است، اين تهديد از همه قابل‌توجه‌تر است. اينكه نه‌تنها ليست حقوق و مزاياي دولتي‌ها و مديران اجرايي كه ليست درآمد همه مسوولان در همه سمت‌هاي اجرايي، قضايي، تقنيني، حاكميتي، نظامي، امنيتي، اقتصادي، فرهنگي و مذهبي براي عموم مردم منتشر شود و حتي فراتر از آن به شركت‌هاي عمومي، خصوصي و خصولتي نيز پرداخته شود و شفافيت همه‌جا را خانه‌اي شيشه‌اي مي‌كند كه حتي كوچك‌ترين شبهه‌اي از فساد، رانت، رشوه و حق‌الزحمه غير‌مشروع وجود نداشته باشد بسيار مطلوب است و هيچ جاي ترديدي نيست كه اگر عملي شود و همه نهاد‌هاي حاكميتي از جمله دولت بپذيرند و عمل كنند بسياري از شبهه‌ها مرتفع و بسياري از خلاف‌ها ريشه‌كن مي‌شود اما سوالي كه مطرح مي‌شود، اين است كه چرا اينقدر دير به فكر چنين شفافيتي افتاده‌اند و حالا به فرض كه دلسوزانه است و هرجا جلوي ضرر را بگيري منفعت است...
به گزارش نامه نیوز مي‌توان ساده از كنار خيالي كه به ذهن مي‌رسد گذشت كه در دولتي با اين مقدار مساله كه بسياري از اين مسائل ميراث كساني از جنس خود شما و سال‌ها مورد تاييد شما بوده‌اند و حالا در داخل و خارج، چپ و راست هركدام نوعي شاخ و شانه مي‌كشند، شما او را تهديد به تظاهرات خياباني مي‌كنيد؟
اين دولت كه عادت به تهديد‌هايي اينچنيني و تهديد به تظاهراتي كه چه‌بسا عامل آن ديگران هستند، دارد اما شما خود چه هدفي را دنبال مي‌كنيد؟ پاسخ اين سوال را هم در توييت‌هاي خود بنويسيد كه در تمام اين چهل سال كه الحمد‌الله هم مسوول بوده‌ايد، آيا تا به حال چنين تهديدي كرده بوديد؟ چنين اصراري بر شفافيت داشته‌ايد؟ براي همه دولت‌ها و به ويژه دولت فخيمه نهم و دهم چنين ضرورتي احساس كرديد؟ و غير از حقوق، براي باقي مواردي كه ممكن است شبهه خلافي در ذهن‌ها شكل گرفته باشد مانند زمين‌هاي واگذار شده، بورسيه‌هاي اعطايي، امتيازات داده شده و... مي‌شود چنين تهديدي كرد؟
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #تهديد #مي‌شود #بسياري #تهديدي #اجرايي #حاكميتي #شفافيت #اقتصادي #ايران #ديگران #چه‌بسا #فخيمه #ضرورتي #كرديد؟ #احساس #تهديد‌هايي

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : واکنش کرباسچی به تهدید توکلی برای برگزاری تجمع علیه دولت:در طول این همه سال که مسئولیت داشتید،چرا به فکر شفافیت نبودید؟ /اين دولت عادت به تهديد‌هايي اين چنيني كه چه‌بسا عامل آن ديگران هستند، دارد/ براي دولت فخيمه نهم و دهم هم چنين ضرورتي احساس كرديد؟


X https://sport45.site/