تاریخ انتشار : سه شنبه 22 اسفند 1396 - ساعت : 08:10

کد مطلب: 233348 چاپ به اشتراگ گذاشتن

افشاگری یار دیروز احمدی نژاد و مشایی: بقایی حرکاتی برخلاف ارزش‌های اسلامی انجام می‌داد/بقایی اعتقادی به مراجع، علما و رهبری نداشت / چندین بار احمدی نژاد را نصیحت کردیم که به بقایی سِمت ندهد /تصمیماتی که اخیرا از احمدی‌نژاد شاهد بودیم، متعلق به خودش نیست/برای احمدی‌نژاد فقط یک چیز مهم است؛ محکوم نشدن بقایی/ اگر قوه قضائیه بقایی را محاکمه نکند قطعا

مازندمجلس: رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری در دولت احمدی‌نژاد گفت: بقایی در ملاقات‌هایش ارزش‌های اسلامی را زیر پا می‌گذاشت و ما هم از دیدن این چیزها ناراحت می‌شدیم.

مازندمجلس: حجت‌الاسلام عباس امیری‌فر رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری در دولت احمدی‌نژاد  با اشاره به تاثیر فراوان مشایی و بقایی در تفکرات احمدی نژاد، اظهار کرد: تصمیماتی که از شخص احمدی‌نژاد در چند ماه اخیر شاهد بودیم، به طور قطع و یقین متعلق به خودش نیست، بلکه با تأسی و پیروی از بقایی و مشایی اقدام به چنین حرکت‌های می‌کند.
به گزارش نامه نیوز تصریح کرد: نیروهای ارزشی و انقلابی که با احمدی‌نژاد کار می‌کردند به دلیل رفتارهای مشایی و بقایی از او فاصله گرفتند.
امام جماعت مسجد نهاد ریاست جمهوری در دولت دهم با اشاره به تفکرات بقایی، گفت: بنده در دولت کارهای فرهنگی انجام می‌دادم و اختلاف نظر شدیدی هم با شخص بقایی داشتم، چرا که او حرکاتی بر خلاف ارزش‌های اسلامی انجام می‌داد.
امیری‌فر تصریح کرد: بقایی در ملاقات‌هایش ارزش‌های اسلامی را زیر پا می‌گذاشت و ما هم از دیدن این چیزها ناراحت می‌شدیم، به‌علاوه بقایی با خط مشی بسیج و ارزش گذاری برای نماز مخالفت می‌کرد.
رئیس شورای فرهنگی در دولت احمدی‌نژاد گفت: زمانی که می‌خواستیم به مساجد، نهادهای فرهنگی، حوزه‌های علمیه و بسیج کمک کنیم، بقایی اجازه نمی‌داد اما از آن طرف به ساختارشکنان و کسانی که ارزش‌های اسلامی را رعایت نمی‌کردند، پول‌های کلان می‌داد.
وی اضافه کرد: در طول سالهایی که امام جماعت نهاد ریاست جمهوری بودم حتی یک بار هم ندیدم در نماز جمعه شرکت کند و اعتقادی به مراجع، علما و رهبری نداشت.
امیری فر با تاکید بر اینکه چندین بار احمدی نژاد را نصیحت کردیم که به بقایی سِمت ندهد، اما او نپذیرفت و تفکر خود را دربست در اختیار بقایی قرار داد، اظهار کرد: برای احمدی‌نژاد فقط یک چیز مهم است و آن محکوم نشدن بقایی است! لذا تمام هجمه‌ها به قوه قضائیه هم به‌خاطر نجات بقایی است، بنابراین اگر قوه قضائیه بقایی را محاکمه نکند قطعا احمدی‌نژاد مدافع این قوه می‌شود.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #بقایی #احمدی‌نژاد #احمدی #اسلامی #ارزش‌های #مشایی #فرهنگ #فرهنگی #ریاست #می‌داد #قضائیه #جمهوری #شورای #تصریح #امام #رهبر #جماعت #امیری‌فر #تفکرات #اظهار #اشاره #متعلق #رهبری #نداشت #مراجع #اعتقادی #حرکاتی #چندین #نصیحت #محکوم #محاکمه #بودیم #تصمیماتی #کردیم #مدافع

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : افشاگری یار دیروز احمدی نژاد و مشایی: بقایی حرکاتی برخلاف ارزش‌های اسلامی انجام می‌داد/بقایی اعتقادی به مراجع، علما و رهبری نداشت / چندین بار احمدی نژاد را نصیحت کردیم که به بقایی سِمت ندهد /تصمیماتی که اخیرا از احمدی‌نژاد شاهد بودیم، متعلق به خودش نیست/برای احمدی‌نژاد فقط یک چیز مهم است؛ محکوم نشدن بقایی/ اگر قوه قضائیه بقایی را محاکمه نکند قطعا


X https://sport45.site/