تاریخ انتشار : سه شنبه 22 اسفند 1396 - ساعت : 12:21

کد مطلب: 233431 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مسکو: در صورت حمله موشکی آمریکا به سوریه و تهدید جان نظامیان روس، پاسخ می‌دهیم

مازندمجلس: ستادکل نیروهای مسلح روسیه در واکنش به تهدیدهای اخیر غرب به رهبری آمریکا مبنی بر حمله موشکی به تاسیسات نظامی و حکومتی دولت سوریه، تاکید کرد در صورت به خطر افتادن جان نظامیان روس مستقر در سوریه واکنش نشان خواهد داد.

مازندمجلس:

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ستادکل نیروهای مسلح روسیه با اعلام این مطلب تاکید کرد، اخبار موثقی در دست دارد که نشان می‌دهد شورشیان سوری با هماهنگی نهاد به اصطلاح امدادرسان "کلاه سفیدها" در تدارک نمایش یک حمله شیمیایی از سوی ارتش سوریه هستند تا دستاویزی برای حمله نظامی احتمالی آمریکا قرار گیرد.
ستادکل نیروهای مسلح روسیه اعلام کرد: اگر جان نیروهای روسیه با حملات موشکی به دمشق به خطر بیفتد، نیروهای مسلح روسیه پاسخ خواهند داد. با کشف آزمایشگاه تولید مواد شیمیایی در دهکده عفریتس در غوطه شرقی که به تازگی از دست تروریست‌ها آزاد شد، ادعاهای ما اثبات شده است.
مقامات آمریکایی از جمله دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور این کشور بارها تاکید کرده‌اند در صورت اثبات حمله شیمیایی سوریه علیه مخالفان این کشور، دست به حملات موشکی به تاسیسات نظامی و غیرنظامی سوریه از جمله ساختمان‌های حکومتی در دمشق خواهند زد.
این تهدید آمریکایی‌ها مورد حمایت انگلیس و فرانسه نیز قرار گرفته و این دو کشور رسما تایید کرده‌اند در چنین عملیاتی شرکت خواهند کرد.
آمریکا پیشتر نیز به بهانه حملات شیمیایی ارتش سوریه به منطقه خان شیخون، یک فرودگاه نظامی ارتش سوریه را هدف ده‌ها فروند موشک قرار داد و مسئولان مختلف این کشور بارها تاکید کرده‌ا در صورت لزوم این اقدام را تکرار خواهند کرد.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #سوریه #شیمیایی #خواهند #نیروهای #روسیه #حملات #آمریکا #نظامی #تاکید #موشکی #اثبات #بارها #کرده‌اند #اعلام #تهدید #ستادکل

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مسکو: در صورت حمله موشکی آمریکا به سوریه و تهدید جان نظامیان روس، پاسخ می‌دهیم


X https://sport45.site/