تاریخ انتشار : سه شنبه 22 اسفند 1396 - ساعت : 13:00

کد مطلب: 233433 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تاجگردون در موافقت با استیضاح ربیعی:

ربیعی دیگر برای ما «عِباد» نیست/هواپیمای ATR بیمه نبود

مازندمجلس: عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی دلایل موافقت خود با استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را تشریح کرد.

مازندمجلس:به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز و در موافقت با استیضاح علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با بیان اینکه چهار سال و شش ماه پیش همین‌جا در دفاع از آقای ربیعی صحبت کردم، اظهار داشت: آن روز ربیعی برای من «عِباد» بود که پاک و برنامه‌ریز بود و تحت تأثیر امثال تاجگردون قرار نمی‌گرفت، اما امروز اتفاق دیگری رخ داده و سؤال این است که چرا امثال من مخالف وی شده‌ایم؟

وی افزود: آن زمان به آقای ربیعی گفتم که می‌دانم از همه طرف به تو هجمه می‌شود و هر کسی امتیاز می‌خواهد. ما حمایت می‌کنیم به شرط اینکه مستقل باشی و با کسی معامله نکنی.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خطاب به ربیعی ادامه داد: چهار سال و نیم همراه بودیم ولی همه برنامه‌ها را رها کرده‌ای و بسیاری از بخش‌های مهم کشور را معطل تصمیمات خودت کرده‌ای.

تاجگردون اظهار داشت: بانک رفاه کارگران دهها هزار میلیارد تومان به تأمین اجتماعی بدهی دارد و منِ نماینده باید دنبال پول بگردم که بدهی این بانک را بدهم؛ بانک رفاه را ذلیل کرده‌ایم!

وی تصریح کرد: من امروز آدمِ لاریجانی نیستم؛ دوستان امیدی و اصولگرا نگویند که من، آدم روحانی یا لاریجانی هستم؛ ما نماینده مردم و تنها وامدار مردم هستیم.

نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سانحه سقوط هواپیمای تهران ـ یاسوج و مالکیت شرکت آسمان بر این هواپیما (وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی) عنوان کرد: چرا در سانحه سقوط هواپیما یک نفر عذر نخواست؛ شما حتی هواپیما را هم بیمه نکرده بودید، این چه مدیریت بنگاهی است!؟

تاجگردون گفت: همه را بسیج کرده‌ بودید که استیضاح انجام نشود، چرا روزنامه‌های معلوم‌الحال را بسیج کردید که این حرف‌ها را بزنند؟ مهمترین مسئله ما حفظ اصالت دولت است؛ من از دولت ذلیل و وزیر ذلیل بدم می‌آید، من بدم می‌آید که جلوی اصولگرا و اصلاح‌طلب کُرنش کنید.

وی خاطرنشان کرد: خدا لعنت کند من را اگر بخواهم ربیعی از وزارت بیفتد و دوست من سر کار بیاید، ما وامدار رأی مردم هستیم.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با انتقاد از وضعیت نابسمان ایجاد اشتغال گفت: نمی‌دانیم پس‌فردا پیش مقام معظم رهبری چه جوابی بدهیم که ۱.۵ میلیارد دلار برداشتی از صندوق توسعه ملی برای اشتغال چه شد؟ خجالت می‌کشیم لیستی را که از همکاران ما در وزارت رفاه توزیع کرده‌اید، بازگو کنیم.

تاجگردون با اشاره به برخی دیدگاه‌ها از جمله موضع فراکسیون امید مبنی بر اینکه الان وقت استیضاح نیست، تأکید کرد: اتفاقاً همین حالا وقت استیضاح است، چرا که عید باید در کنار مردم و مظلومین باشیم.


منبع : مهر

برچسب ها : #ربیعی #تاجگردون #استیضاح #نماینده #امروز #اجتماعی #وزارت #هواپیما #اینکه #وامدار #هستیم #اصولگرا #لاریجانی #سانحه #اشتغال #می‌آید #بودید #میلیارد #اشاره #امثال #گچساران #شورای #هواپیمای #عِباد #موافقت #اسلامی #تعاون #بودجه #برنامه #کمیسیون #اظهار #کرده‌ای

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ربیعی دیگر برای ما «عِباد» نیست/هواپیمای ATR بیمه نبود


X https://sport45.site/