تاریخ انتشار : سه شنبه 22 اسفند 1396 - ساعت : 19:28

کد مطلب: 233530 چاپ به اشتراگ گذاشتن

جانشین قرارگاه ثارالله(ع) سپاه:مردم اعتنایی به تحریک کنندگان به آشوب ندارند

مازندمجلس: جانشین قرارگاه ثارالله(ع) سپاه پاسداران با اشاره به تشویق مردم از سوی برخی گروه‌های معاند برای ایجاد اغتشاش و ناامنی در شب چهارشنبه آخر سال گفت: این گروه‌ها دیگر نمی توانند انگیزه‌ای در میان جوانان برای ایجاد آشوب و ناامنی ایجاد کنند.

مازندمجلس: سردار اسماعیل کوثری افزود: دیگر عده‌ای خل و چل مانند مانند حسینی مجری سابق تلویزیون که در آن سوی دنیا نشسته‌اند نمی توانند بگویند که در ایران نیروهایی دارند و این نیروها را تشویق به ایجاد ناامنی کنند؛ چراکه مردم و جوانان ما در شلوغی های دی ماه مشاهده کردند که این افراد در گوشه‌ای نشسته‌اند و تنها دستور صادر می کنند.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: به همین دلیل این افراد نمی توانند هیچ انگیزه ای در میان جوانان برای اینجاد ناامنی و آشوب ایجاد کنند.  
جانشین قرارگاه ثارالله(ع) سپاه پاسداران با اشاره به فضای شهر در برگزاری مراسم شب چهارشنبه آخر سال گفت: شاهدیم که مردم ما در این مراسم، رعایت می‌کنند تا هم خودشان آسیب نبینند و هم موجبات نارضایتی سایرین را فراهم نکنند.
کوثری اظهار کرد: تشویق مردم از سوی این گروه ها فقط در حد حرف است و این افراد چانچه اندکی جرات داشتند و دلشان برای مردم می‌سوخت به جای این که جوانان را تحریک کنند، خودشان می‌آمدند و در صحنه حضور پیدا می‌کردند؛ لذا این افراد آنقدر جیغ بزنند تا گلوی‌شان پاره شود.
وی گفت: برقراری نظم و امنیت و انظباط در سطح شهر بر عهده نیروی انتظامی است و این نیرو نیز در حال انجام مسوولیت و کار خود است.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #افراد #جوانان #ناامنی #مراسم #شهر #خودشان #ایجاد #تشویق #تحریک #ثارالله #کوثری #مانند #توانند #نشسته‌اند #قرارگاه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : جانشین قرارگاه ثارالله(ع) سپاه:مردم اعتنایی به تحریک کنندگان به آشوب ندارند


X https://sport45.site/